Kuba. Przewodnik National Geographic. Wydanie 2, zaktualizowane

Wycieczki poza utarte szlaki Rady bywalców Najważniejsze atrakcje Nowe wydanie Nikt nie zna świata lepiej niż my

Spędź urlop na Kubie! Zobacz, jakie atrakcje oferuje ta pełna sprzeczności, gorąca wyspa: piękne plaże z białym piaskiem, szmaragdowe morze, rafy koralowe, palmy królewskie, farmy z krokodylami, cygara, rum, zmysłową muzykę i architekturę kolonialną. Możesz tu do woli nurkować, spędzać czas na rajskich plażach, poznawać miejscową florę i faunę, a także historię tego niezwykłego kraju naznaczoną przez rewolucję, Fidela Castro i Ernesta Che Guevarę.

MARSZRUTY - pomogą zaplanować pobyt na Kubie w zależności od czasu, jakim dysponujemy, i zainteresowań. NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA - poddawanie się wszechobecnej, porywającej muzyce - od son do salsy, penetrowanie urzekajacych raf koralowych i podążanie szlakiem rewolucji kubańskiej. RADY BYWALCÓW - od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po miejscowych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii. TRASY 4 WYCIECZEK PIESZYCH I 3 SAMOCHODOWYCH - opatrzone mapami i planami, m.in. po Starej Hawanie (Habana Vieja), kolonialnym Camagüey i sielskim północnym wybrzeżu. PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH WYCIECZEK - w tym na Finca El Pinar San Luís - najbardziej znaną plantację tytoniu, do Santa Lucía - gdzie można nurkować z rekinami oraz do La Comandancia de la Plata w górach Sierra Maestra - dawnej kwatery dowództwa castrowskiej partyzantki. LISTY TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO - w każdym omówionym w przewodniku regionie, a także przy trasie każdej wycieczki, wzbogacone o dokładne opisy szczególnie polecanych miejsc bądź atrakcji. WSPANIAŁE ZDJĘCIA, GRAFIKI, PLANY I MAPY - ułatwią podjęcie decyzji, poruszanie się i poznanie każdego miejsca.

Informacje dodatkowe o Kuba. Przewodnik National Geographic. Wydanie 2, zaktualizowane:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2019-04-03
Kategoria: Przewodniki turystyczne
Tytuł oryginału: NGT Cuba

Tagi: Turystyka i wypoczynek

Kup książkę Kuba. Przewodnik National Geographic. Wydanie 2, zaktualizowane

Kuba. Przewodnik National Geographic. Wydanie 2, zaktualizowane - opinie o książce

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski