reklama

Krzew róży

Krzew róży to opowieść o wiecznej walce dobra ze złem, o wartości rodzinnych więzi i przyjaźni oraz sile współpracy dla wspólnego dobra. Maksymilian musi bronić ogrodu przed chwastami. Czy znajdzie sposób na to rozprzestrzeniające się zło? Czy zawiść i zazdrość zniszczą wszystko, co starał się zbudować?

Ta historia inspiruje do podejmowania wyzwań i podtrzymywania płomienia odwagi w naszych sercach. Dowodzi, że warto walczyć o to, co kochamy, bez względu na przeciwności losu. Każdy z nas ma potencjał, by stawić czoła ciemności i bronić tego, co dobre. Nawet w obliczu wielkich trudności prawdziwe dobro zwycięża, tworząc niezatarte piękno, które przetrwa najtrudniejsze próby.

Sylwia Chrapek – ur. 1981 r., księgowa z zamiłowaniem do psychologii i odkrywania ciekawych miejsc. Od najmłodszych lat zainteresowana zagadnieniami religijnymi, dobra i zła oraz ingerencji Boga w świat. Uczestniczyła w Studium Wiary w Szkole Katechetów Parafialnych. Wspólnie z córką Różą stworzyła magiczną opowieść dla dzieci.

Róża Chrapek – ur. 2014 r., utalentowana plastycznie uczennica klasy pływackiej. Jej serce bije szybciej dla koni, na grzbiecie których galopuje także po świecie wyobraźni. Podróżowanie wspólnie z mamą to dla niej zawsze niezapomniana przygoda.

Informacje dodatkowe o Krzew róży:

Wydawnictwo: Sorus
Data wydania: 2023 (data przybliżona)
Ilustracje:Żaneta Lewicka

Kup książkę Krzew róży