Twilight Sparkle i jej towarzysze wyruszają poza granice Equestrii, by stawić czoła groźnemu wrogowi, którym jest nieobliczalny Storm King. Na swojej drodze spotkają niezwykłych przyjaciół - prawdziwych piratów i podwodne kucki! Czy wspólnymi siłami uda im się odzyskać skradzioną magię Equestrii?

Przeczytaj tę opowieść i pokoloruj ulubionych bohaterów lub poszukaj ich wśród naklejek. Teraz to ty możesz dodać barw filmowej historii -  pamiętaj, że wystarczą twoja wyobraźnia i ta książeczka. Udanej zabawy!

Informacje dodatkowe o Koloruj, czytaj, naklejaj. My Little Pony the Movie. Koloruj, czytaj, naklejaj. Opowieść filmowa:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2017-09-20
Kategoria:

Kup książkę Koloruj, czytaj, naklejaj. My Little Pony the Movie. Koloruj, czytaj, naklejaj. Opowieść filmowa

Koloruj, czytaj, naklejaj. My Little Pony the Movie. Koloruj, czytaj, naklejaj. Opowieść filmowa - opinie o książce

Avatar użytkownika - Northman
Northman
Przeczytane:2017-11-20,

Niby nic - a fajna rzecz... ;)

Cóż... do meritum: co w środku? Naklejki (na szczęście w małej ilości ;) - wybaczcie, proszę, nieco negatywnie zabarwioną wypowiedź, ale... gdyby Wasze dziecię naklejało naklejki, kiedy nie patrzycie, gdzie popadnie, pewnie mielibyście podobne odczucia ;) ), a do tego - bardzo fajna sprawa - trochę bajek, a w tym bajek do pokolorowania :)

Książeczka jest malutka i króciutka - ale to w sumie dobrze; nie zdąży zanudzić dzieciaka ;) Chociaż... jeśli Wasze dzieci - tak jak moje - kochają Kucyki, to ryzyko zanudzenia spada automatycznie do zera :)

Polecam.

Dziękuję Egmont Polska za egzemplarz recenzencki.

Recenzja znajduje się także na moim blogu:

CzaroMarownik 2014. Twój Magiczny Kalendarz
Okładka ksiązki - CzaroMarownik 2014. Twój Magiczny Kalendarz

CzaroMarownik 2014 to kolejna edycja najbardziej magicznego kalendarza na rynku, który powinien  znaleźć się w rękach każdego, kto pragnie aby rok 2014...

Poradnik dla wojowników
Okładka ksiązki - Poradnik dla wojowników

W Minecrafcie jesteś zdany sam na siebie, a wróg czai się na każdym kroku. Przetrwają najsilniejsi! Oficjalny Poradnik dla wojowników to książka, dzięki...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung