Jak być glam

Fleur de Force, topowa youtuberka w dziedzinie beauty & fashion na świecie, dwukrotna laureatka Best Vlogger Award przyznawanej przez magazyn ,,Cosmopolitan" - jej kanały subskrybuje prawie 2 miliony użytkowników, tyleż samo odsłon miał film z jej ślubu zamieszczony na You Tube - prezentuje autorski zestaw porad oraz wskazówek, jak wyglądać olśniewająco i czuć się wspaniale. To coś więcej niż techniczny poradnik wizażu. To książka o zdrowym i harmonijnym stylu życia dającym poczucie szczęścia i satysfakcji, obejmująca takie zagadnienia jak makijaż, moda, włosy, podróże, zdrowie i fitness, wyobrażenia na temat własnego ciała oraz związki.

Fleur de Force podpowie ci, jak poczuć się dobrze we własnej skórze i cieszyć się sobą samą. Kto wie, może nawet pójdziesz w jej ślady i zainspirujesz się radami, jak założyć i poprowadzić własny vlog. Wszystko przed tobą!

Informacje dodatkowe o Jak być glam:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: 2016-02-18
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Jak być glam

Jak być glam - opinie o książce

Avatar użytkownika - Patrycja30733
Patrycja30733
Przeczytane:2016-02-28, Ocena: 4, Przeczytałem, 52 książki - 2016 ,
Fleur de Force jest zagraniczną youtuberką, dwukrotną laureatka Best Vlogger Award (przyznaje ją magazyn "Cosmopolitan"). Jej kanał obserwuje prawie dwa miliony użytkowników. Przed przeczytaniem "Jak być glam. Przewodnik po szczęściu i urodzie" nie znałam Fleur, a po przeczytaniu postanowiłam obejrzeć parę jej filmików i stwierdziłam, że jest cudowną i miłą osobą. Poradnik napisany przez Fleur to bardzo wartościowa pozycja od Wydawnictwa Literackiego, autorka niczego nam nie narzuca, a za to daje cenne rady. Z książki możemy dowiedzieć się o tym, jakich pędzli używać do makijażu, jak dobrać odpowiednie kosmetyki do swojej cery itp. Force znaczną część książki poświeciła na to, jak dbać o włosy, pokazała na załączonych zdjęciach kilka przykładowych fryzur, które można zrobić w pięć minut. Mi bardzo spodobał się rozdział o zdrowiu, autorka zamieściła tam fajne przepisy na zdrowe koktajle i ogólnie daje porady jak dbać o naszą sprawność fizyczną.Emotikon wink ;) Fleur daje też porady o tym, jak się spakować na podróż, jak się zmotywować i jak stać się blogerką i youtuberką. Polecam książkę Fleur de Forcejej fanom, ale nie tylko. Polecam ją każdej dziewczynie, może akurat znajdziecie tam porady, które jakoś zmienia Wasze życie. Emotikon smile Ps. Książka to nie sama treść, jest bardzo kolorowa i ma masę rysunków i zdjęć.. ;)
Nowe życie Kariny
Marta Nowik