Publikacja Ja i mój świat 3 jest skierowana do uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Podręcznik ten stanowi pomoc dla nauczycieli pracujących z uczniami w ośrodkach rewalidacyjno-wychowawczych, klasach integracyjnych, szkołach specjalnych. Opracowano go także z myślą o rodzicach osób niepełnosprawnych.

Książka pozwala na systematyczne, zaplanowane wprowadzanie treści edukacyjnych związanych z poznawaniem środowiska społeczno-przyrodniczego. Przy opracowywaniu publikacji uwzględniono potrzeby, możliwości i poziom rozwoju wszystkich uczniów. Nową umiejętnością, którą można doskonalić w trakcie pracy z podręcznikiem, jest czytanie zdań ze zrozumieniem. Materiał opracowano tak, by pomóc uczniom, którzy potrafią czytać, ale mają problem z rozumieniem przeczytanych treści. Wydanie rozszerzone zostało uzupełnione o materiał z zakresu edukacji matematycznej.

Informacje dodatkowe o Ja i mój świat 3. Podręcznik. Część 2. Wydanie rozszerzone. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Etap zdania:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2024-03-11
Kategoria: Pedagogika

Kup książkę Ja i mój świat 3. Podręcznik. Część 2. Wydanie rozszerzone. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Etap zdania

Nasze bożonarodzeniowe wypieki
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Nasze bożonarodzeniowe wypieki

Kiedy za oknem nadciągnie listopadowy wczesny mrok i jesienna szaruga, zaproś do domu złociste słoneczka, kolorowe kółka i różki, egzotyczne zapachy cynamonu...

Wilanów (wersja polska)
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Wilanów (wersja polska)

Przepięknie ilustrowany album Wilanowa. Znajdują się w nim niezwykłe zakątki tego miasta oraz liczne zabytki. Wersja w języku polskim. ...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska