Gra Lwa; Remont serc; Drugie uderzenie wiatru; Pod upiornym księżycem

Książka zawiera skrócone wersje powieści:
1. Gra Lwa - Nelson DeMille, tł. Dorota Kraśniewska
2. Remont serc - Linda Nichols, tł. Piotr Art
3. Drugie uderzenie wiatru - Dick Francis, tł. Piotr Art
4. Pod upiornym księżycem (pełna wersja: Księżycowe widmo)- Karen Robards, tł. Anna Kołyszko

GRA LWA - Nelson DeMille Brak odpowiedzi pilota samolotu pasażerskiego na wezwania z wieży J. R Kennedy'ego to ponura zapowiedźdalszych wydarzeń. Człowiek opanowany obsesyjną żądzą zemsty na Stanach Zjednoczonych zaczyna wprowadzaćw życie swój morderczy plan. go może tylko ktoś wyjątkowo inteligentny, doświadczony i zdecydowany, jak były detektyw John Corey.

REMONT SERC - Linda Nichols Ledwie wiążąca koniec z końcem Maggie lvey jest na skraju wytrzymałości psychicznej. Udaje się do gabinetu znanego psychologa. Tu spotyka człowieka, który, jak ma nadzieję, pomoże jej wyjść z depresji. Nie podejrzewa, że ten miły i troskliwy mężczyzna, siedzący w gabinecie, nie jest psychologiem.

DRUGIE UDERZENIE WIATRU - Dick Francis Jack Higgins powraca do czasów drugiej wojny światowej, podobnie jak w swoim największym bestsellerze Orzeł wylądował, który przyniósł mu sławę. Lc ońów - niesamowitą historię braci bliźniaków - asów przestworzy - Higgins zadedykował swojej żonie Denise, "nadzwyczajnemu pilotowi".

POD UPIORNYM KSIĘŻYCEM - Karen Robards Dziewięć lat po ucieczce z domu Olivia Morrison wraca samotna z ośmioletnią córeczką w rodzinne strony. Nie liczy specjalnie na przyjęcie z otwartymi ramionami, ale też nie spodziewa się czekających ją trudności ani tym bardziej namiętnego romansu, który stanie się jej udziałem.

Informacje dodatkowe o Gra Lwa; Remont serc; Drugie uderzenie wiatru; Pod upiornym księżycem:

Wydawnictwo: Readers Digest
Data wydania: 2001 (data przybliżona)
ISBN: 83-88243-26-8

Kup książkę Gra Lwa; Remont serc; Drugie uderzenie wiatru; Pod upiornym księżycem

Gra Lwa; Remont serc; Drugie uderzenie wiatru; Pod upiornym księżycem - opinie o książce

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski