Fotografia noworodkowa od A do Z. Kompendium wiedzy

"Fotografia noworodkowa od A do Z - kompendium wiedzy" DLA PROFESJONALNEGO FOTOGRAFA NOWORODKOWEGO to pierwsza tak obszerna książka na rynku polskim. Fotografia noworodkowa jest jedną z najpiękniejszych dziedzin fotografii, gdzie technologia łączy się z uśmiechem dziecka i radością utrwalania każdego gestu małego modela. Spotkanie fotograficzne z noworodkiem to wyjątkowy moment, gdzie chluba rodziców łączy się z pasją utrwalania pierwszych chwil najmniejszych bohaterów. Zapraszamy do naszego magicznego świata, w którym kluczową rolę odgrywają noworodki i ich rodzice, gdzie ciepłe oddechy dzieci, miękkie koce i czar detali oczekują na wprawne i doświadczone oko fotografa. Spraw, aby Twoje kadry zmieniły się w małe dzieła sztuki, które pokażą tkwiącą w Tobie planetę uczuć oraz siłę cyfrowego obrazu. Masz w rękach pierwsze w Polsce tak obszerne opracowanie na temat fotografii noworodkowej, napisane wyjątkowo przez małżeństwo – Alinę i Grzegorza. To niecodzienna możliwość skorzystania z wieloletniego doświadczenia tych dwóch zawodowców, którzy starali się w tej książce zawrzeć wszystkie cenne rady i wskazówki. Naucz się, jak umiejętnie wykorzystać różne źródła światła i na co położyć nacisk podczas fotografowania, aby na Twoich ujęciach widać było dobry warsztat, doświadczone dłonie, odpowiedni dobór stylizacji oraz wypieszczone pozycje noworodka. Skorzystaj z okazji i przeczytaj o tym, jak przygotować się do sesji noworodkowej, jak rozwinąć skrzydła i jak oczarować mamę noworodka Twoimi fotografiami. Zapoznaj się z cudownym światem owijek, teł, opasek, koszyczków i pastelowych barw. Przyjrzyj się także technicznym aspektom – naucz się, jak odpowiednio dobierać sprzęt fotograficzny, źródła światła oraz nastawiać najlepsze parametry Twojego aparatu. Pamiętaj - wszystko jest w Twoich rękach!

Informacje dodatkowe o Fotografia noworodkowa od A do Z. Kompendium wiedzy:

Wydawnictwo: inne