FIRE FORCE: TOM 4

Ktoś przemienia ludzi w płomiennych!

Shinra i Arthur wyruszają na przeszpiegi do pierwszego zastępu SSP, gdzie spodziewają się znaleźć więcej poszlak. U celu ich pogoni napotykają poruczników… Czy to oni stoją za upłomiennianiem ludzi?!
W końcu ujawnia się wróg ludzkości. Wszystkie zastępy SSP muszą współpracować dla zachowania bezpieczeństwa całego świata!
Bohater Shinra rusza do akcji! Dokop im za wszystkie niewybaczalne występki!

Informacje dodatkowe o FIRE FORCE: TOM 4:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-07-31, Ocena: 4, Przeczytałem,

FIRE WARRIORS

Czwarty tomik „Fire Force” trafił w końcu w moje ręce. I co mogę o nim powiedzieć? Nic ponad to, co już pisałem o poprzednich odsłonach serii: że to typowy shounen, który czyta się szybko, lekko i przyjemnie. I jeśli lubcie shouneny (a da się ich nie lubić? malkontentów oczywiście nie słuchamy ;) ) śmiało możecie po ten tytuł sięgnąć.

Żeby dowiedzieć się prawdy o ludzkich zapłonie, Shinra i Arthur wyruszyli z zadaniem zinfiltrowania pierwszego zastępu SSP. Podejrzewają bowiem, że wiedzą oni zdecydowanie więcej, niż ujawniają, a co gorsze mogą mieć z tym wszystkim jakiś związek. Czy to szefostwo zastępu może być wszystkiemu winne?
Niestety oto a horyzoncie pojawia się kolejny wróg. Do walki z nim ruszają wszystkie zastępy SSP. Co jednak z tego wyniknie? I jak potoczą się wydarzenia?

FIRE FORCE: TOM 17
Atsushi Ohkubo 0
Okładka ksiązki - FIRE FORCE: TOM 17

SHINRA I KURONO ŁĄCZĄ SIŁY NA POLU BITWY! CZY UDA IM SIĘ POWSTRZYMAĆ SZALEJĄCEGO NATAKU?!Trwa potyczka między Ósemką a Haijimą o to, kto przejmie Nataku...

FIRE FORCE: TOM 9
Atsushi Ohkubo 0
Okładka ksiązki - FIRE FORCE: TOM 9

ÓSEMKA ROZPOCZYNA WALKĘ W NETHERZE!Ósemka wdziera się do bazy wroga, Neitheru, w którym ma nadzieję znaleźć Shou i Ewangelistę. Na...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung