reklama

Fast Driver

On się ściga.

Ona tańczy.

Razem tworzą mieszankę wybuchową.

Siedemnastoletnia Skye Wilson jedzie z przyjaciółmi na nielegalne wyścigi odbywające się w Miami. Tam poznaje Nicka Browna, kuzyna swojej najlepszej przyjaciółki. Chłopak bierze udział w wyścigu i przez przypadek zabiera Skye do samochodu, żeby jechała razem z nim.

Skye nie może zaprzeczyć, że Nick zrobił na niej piorunujące wrażenie. Dziewczyna nie wie, że wkrótce będzie spotykała go niemal codziennie, bo chłopak razem z mamą przeprowadza się do rodzinnego miasta Skye, gdzie będzie uczęszczał do tej samej szkoły co ona.

Jednak jeżeli Skye liczyła na coś więcej z gorącym rajdowcem, musi przełknąć gorycz rozczarowania. Nick zniechęca ją do siebie równie szybko, jak jeździ samochodem. Robi wszystko, żeby dać jej do zrozumienia, że nie jest facetem dla niej, a ona dziewczyną dla niego. Ale czy na pewno?

Informacje dodatkowe o Fast Driver:

Fast Driver - opinie o książce

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2023-04-03, Ocena: 5, Przeczytałem,

,,Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja nas do bólu..."

Skye to niezwykle utalentowana tancerka. Gdy wraz z przyjaciółmi wybiera się na nielegalne wyścigi nie wie jeszcze jak odmieni się jej życie. A to wszystko za sprawą poznanego tam kierowcy który spośród tłumu wybiera właśnie ją, aby mu towarzyszyła podczas wyścigu. Dziewczyna jest nim oczarowana jednak szybko przekonuje się że to może nie być facet dla niej. Nick wraz z matka przeprowadza się do Miami, miasta w którym mieszka Skye a na dodatek będzie chodził do tej samej szkoły co ona. Chłopak nie wie jeszcze że dziewczyna jest najlepszą przyjaciółką jego kuzynki.

I chodź, ogrodził się murem od wszelkich uczuć to czy można uciec od prawdziwej miłości?

(...) mi­łość przy­cho­dzi nagle. Ot tak cię łapie i już nie pusz­cza. Nikt nie zna dnia ani go­dzi­ny, kiedy to na­stą­pi, przez co wszyst­ko wy­da­je się nie­pew­ne.

,,Fast Driver" to książka którą czyta się szybko i całkiem przyjemnie gdyby nie kilka minusów. Fabuła toczy się za szybko i ciężko się połapać gdzie się w danej chwili jest. Początek książki może zniechęcić ale to co zaczyna się później wynagradza po części nam to. Dużo emocji których nie da się zapomnieć.

Autorka ma bardzo lekki styl pisania dzięki któremu książkę przeczytałam w dwa dni. Sami bohaterowie są fajnie wykreowani i te cięte riposty którymi się posługują. Co do języka jakim napisana jest książka, no cóż myślę że znajdą się fani jak i osoby którym się nie spodoba ? ale nie każdemu idzie dogodzić.

Zakończenie książki trochę mnie zaskoczyło, nie tego się spodziewałam.

Na koniec dodam że znajdziecie tu takie motywy jak nielegalne wyścigi, porachunki gangów, tajemnice, sekrety, niebezpieczeństwo, oraz miłość i przyjaźń.

Ja osobiście jestem na tak po mimo paru minusów które podałam na początku.

Polecam ?

Szczerbata śmierć