reklama

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik 2019

Zorganizuj się z Emi! Oto NIEZWYKŁY szkolnik - planer TYLKO DLA SUPERDZIEWCZYN!

Zabawa i wsparcie rozwoju osobistego dzieci w jednym. Przygotowany z myślą o dziewczynkach, które chciałyby same planować swoje działania i zarządzać własnym czasem w szkole i w domu. W SIEDMIU KROKACH SUPERDZIEWCZYNY DO SUPERORGANIZACJI autorka popularnej serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn podpowiada, jak korzystając z pomocy SZKOLNIKA nauczyć się robić WSZYSTKO W SWOIM CZASIE i znaleźć więcej czasu na zabawę i relaks. ,,Szkolnik" zawiera wiele materiałów do samodzielnego opracowania, m.in..: planer roczny, kalendarz miesiąca, odrabianki, karty do organizacji urodzin, ferii czy wakacji, pamiętnik, kronikę sukcesów i wydarzeń oraz wiele więcej. Inspiruje dziewczynki dzięki prezentacji sylwetek DWUNASTU SUPERDZIEWCZYN, których wyjątkowe osiągnięcia zachęcają do podjęcia własnych wyzwań. SZKOLNIK SUPERDZIEWCZYNY to idealny pomocnik w domu i w szkole, który warto mieć!

Informacje dodatkowe o Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik 2019:

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik 2019 - opinie o książce

Avatar użytkownika - bookwmkesie
bookwmkesie
Przeczytane:2021-08-27, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Która z was, jako mała dziewczynka bawiła się w szkołę, lekarza, sklepową itp.? Ja pamiętam, że zawsze miałam taki jeden gruby zeszyt, a w nim różne notatki, zapiski, wycinki tylko po to żeby wyglądał na gruby i ważny jak to miały Panie nauczycielki. Widząc zapowiedź na stronie Wydawnictwa Wilga od razu przed oczami miałam swoją córkę.

Kochani przychodzę dziś do Was, z czym magicznym i jakże edukacyjnym. Przedstawiam wam ,,Szkolnik Superdziewczyny 2021 Emi i tajny klub superdziewczyn" Dzięki szkolnikowi wasze pociechy mogą wpisywać różne zajęcia, które w przyszłości mogą ułatwić organizację czasu pracy, szkoły i czasu wolnego, a do tego pomogą im w tym cudowne bohaterki takie jak Iga Świątek, Zendaya, Olga Tokarczuk, Sabrina Gonzales Pasterski, Olga Boznańska i inne.

Z takimi bohaterkami to szkoła nam nie straszna. Wiele motywacji można czerpać, ponieważ to One postanowiły żyć po swojemu. Bądź szefową swojego czasu. W szkolniku znajdziemy min.

- plan tygodnia

- miejsce na notatki

- gry

- zadbaj o zdrowie, czyli różne praktyczne porady

- miejsce na prywatne myśli

- poznasz super bohaterki i ich życiorys

- plan lekcji

- własne cele itd.

Całość otoczona cudowną kolorową sztywną okładką, która chroni przed wygięciem. Dla mnie rewelacja. Widząc córkę, która już wpisała ważne wydarzenia takie jak urodziny rodziców, dziadków, ciotecznego rodzeństwa, a to wszystko dzięki uprzejmości Wydawnictwa Wilga, za co z całego serca dziękujemy.

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. List w butelce. Tom 8
Agnieszka Mielech0
Okładka ksiązki - Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. List w butelce. Tom 8

Kolejny tom przygód Tajnego Klubu Superdziewczyn. Nigdy więcej nudy! Tajny Klub Superdziewczyn wyrusza na swoją pierwszą wycieczkę nad morze. Dzieciaki...

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Aloha. Tom 11
Agnieszka Mielech0
Okładka ksiązki - Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Aloha. Tom 11

Nareszcie wymarzone wakacje! Emi i Flora wyjeżdżają nad morze na długo wyczekiwany obóz windsurfingowy. Po jego zakończeniu wraz z całą paczką oraz Luckiem...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung