Dzieci psychiatryka.Historie z ich życia

Książka składa się z trzech równorzędnych wątków wzajemnie się przeplatających. Główny wątek to pamiętnik Natalii, która opisuje swoje patologiczne relacje z rodziną, destrukcyjne zachowania i proces demoralizacji. Drugi to przeżycia dzieci, ich losy, które zaprowadziły je do tego samego miejsca — szpitala psychiatrycznego oddziału o wzmożonym zabezpieczeniu. Trzeci dotyczy pracy oddziału, regulaminu, którego muszą przestrzegać dzieci oraz niezwykłych zdarzeń szokujących nawet odporny personel.

Książka napisana przez rodowitą brzegowiankę która opisuje prawdziwe historie dzieci których rodzice gdzieś się w życiu pogubiły i popełnili błędy w dalszym wychowaniu co doprowadziło do pełnej demoralizacji tych dzieci i ich przerażających historii.

Książka "Dzieci psychiatryka" ma być przestrogą dla rodziców a dla polityków i rządzących nami zastanowieniem się nad stworzeniem programu i ustaw aby pomóc tym którzy znaleźli się w tym miejscu aby mogli wrócić do społeczeństwa po ukończeniu 18 lat bo aktualnie ponad 90% tych dzieci ogólnie mówiąc źle kończy.

Informacje dodatkowe o Dzieci psychiatryka.Historie z ich życia:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2016-10-16
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: 978-83-8104-236-9
Tytuł oryginału: jw
Język oryginału: Polski
Ilustracje:Wykonane przez bohaterów książki

Kup książkę Dzieci psychiatryka.Historie z ich życia

Dzieci psychiatryka.Historie z ich życia - opinie o książce

Avatar użytkownika - feniksMF
feniksMF
Ocena: 6, Czytam,

,,Dzieci psychiatryka" to książka o problemach obecnej młodzieży. Czasami koleje losu, przypadek, a nawet zła wola dorosłych prowadzi zagubione dziecko do....Właśnie do czego? Do samookaleczeń, konfliktów z prawem, absencji szkolnej, demoralizacji, aż w końcu nawet do szpitala psychiatrycznego. To mini poradnik i ostrzeżenie dla rodziców, opiekunów. Na co zwrócić uwagę i jak pomóc własnemu dziecku w świecie często nierozumianym przez dorosłych. Opowiadania dzieci dają nam obraz w jakim żyjemy społeczeństwie i, że najłatwiej krzywdzi się słabszych.

Avatar użytkownika - Zabkowa
Przeczytane:2019-02-18, Ocena: 6, Przeczytałam,
Dzieci psychiatryka - dalsze losy
Sara Romska0
Okładka ksiązki - Dzieci psychiatryka - dalsze losy

Książka jest kontynuacją,,Dzieci psychiatryka historie z ich życia”. To trudny start w dorosłe życie przepełnione wzlotami i upadkami...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski