reklama

Duch Święty mówi do ciebie

Uzdrawiam twoje serce z wewnętrznego paraliżu. Sprawiam, że odnajdujesz na nowo radość bycia domownikiem Boga. Chodzisz w światłości Chrystusa podtrzymywany Jego łaską.

Duch Święty mówi nieustannie do Kościoła oraz do każdego człowieka. Krocząc z Nim w codzienności, przetrwasz każdą próbę.

Siostra Bożena Maria Hanusiak, autorka bestsellerów Maryja mówi do ciebie oraz Bóg Ojciec mówi do ciebie, dzieli się z nami rozważaniami zebranymi w niezwykłym dzienniku. Znajdziesz tu medytacje i fragmenty Pisma Świętego na każdy dzień roku.

W tym wyjątkowym tomie Duch Święty uczy nas:

- jak zaufać Bogu i odkryć bogactwo słowa Bożego,

- jak zobaczyć prawdę o naszym życiu z jego słabością i grzechem, ale też poznać i zachwycić się nieskończoną Bożą miłością.

Zawierz Bogu swoją codzienność i pozwól, aby On działał i przemieniał twoje życie każdego dnia.

S. BOŻENA MARIA HANUSIAK - pustelnica Archidiecezji Krakowskiej, autorka książek, m.in.: Bóg Ojciec mówi do ciebie, Maryja mówi do ciebie, Modlitewnik do św. Józefa, Różaniec z orędziami Maryi oraz Ja Jestem.

Informacje dodatkowe o Duch Święty mówi do ciebie:

Kup książkę Duch Święty mówi do ciebie

Droga krzyżowa. Ze słowami proroctwa o Słudze Pańskim
s. Bożena Maria Hanusiak0
Okładka ksiązki - Droga krzyżowa. Ze słowami proroctwa o Słudze Pańskim

Dziękuję Ci za Twoją mękę i śmierć, przez które otworzyłeś mi bramy Twego królestwa. fragment Droga krzyżowa to droga zwycięstwa nad słabością i brzydotą...

Maryja mówi do ciebie
s. Bożena Maria Hanusiak0
Okładka ksiązki - Maryja mówi do ciebie

Maryja pragnie mówić do twojego serca. Codziennie. Ten wyjątkowy dziennik zawiera przesłania Matki Bożej, krótkie medytacje oraz cytaty z Pisma Świętego...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung