Dopiero się rozkręcam

Dzielę się swoją historią, by pokazać innym, że jeśli uwierzy się w siebie i swój cel, wszystko jest możliwe – Justin Bieber

Od Tel Awiwu po Tokio – przez ostatnie kilka lat udało mi się zjeździć świat wzdłuż i wszerz. To wspaniałe, ale z drugiej strony ciężko mi uwierzyć, że jeszcze niedawno śpiewałem na ulicach mojego rodzinnego Stratford. Mogę z czystym sumieniem zaświadczyć, że wszystko jest możliwe, marzenia się spełniają, a każdy kolejny dzień jest błogosławieństwem.

Teraz, gdziekolwiek się udam, spotykam się z miłym przyjęciem. To Wy jesteście dla mnie najważniejsi i dlatego dedykuję tę książkę każdemu, kto zechce śpiewać razem ze mną. Chcę podzielić się z Wami moim życiem w trasie – zarówno tymi bardzo emocjonującymi chwilami na scenie, jak i cennymi momentami spokoju, który dzielę z przyjaciółmi i rodziną. Chcę podarować Wam wejście za kulisy mojego świata. Bywa męczący, ale nie przestaje mnie zaskakiwać i jest cudowny.

Niesamowite, jak bardzo zmieniło się moje życie i jak wiele jeszcze mnie czeka. Dopiero się rozkręcam.

Informacje dodatkowe o Dopiero się rozkręcam:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2013-01-23
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Kup książkę Dopiero się rozkręcam

Dopiero się rozkręcam - opinie o książce

Avatar użytkownika - glaadys
glaadys
Przeczytane:2013-09-02, Ocena: 6, Przeczytałam, Książki na długi wieczór,
,,Od Tel Awiwu po Tokio - przez kilka lat udało mi się zjeździć świat wzdłuż i wszerz. To wspaniałe, ale z drugiej strony ciężko mi uwierzyć, że jeszcze niedawno śpiewałem na ulicach mojego rodzinnego Stratford. Mogę z czystym sumieniem zaświadczyć, że wszystko jest możliwe, marzenia się spełniają, a każdy kolejny dzień jest błogosławieństwem. Teraz, gdziekolwiek się udam, spotykam się z miłym przyjęciem. To Wy jesteście dla mnie najważniejsi i dlatego dedykuję tę książkę każdemu, kto zechce śpiewać razem ze mną. Chcę podzielić się z Wami moim życiem w trasie - zarówno tymi bardzo emocjonującymi chwilami na scenie, jak i cennymi momentami spokoju, który dzielę z przyjaciółmi i rodziną. Chcę podarować Wam wejście za kulisy mojego świata. Bywa męczący, ale nie przestaje mnie zaskakiwać i jest cudowny. Niesamowite, jak bardzo zmieniło się moje życie i jak wiele jeszcze mnie czeka. Dopiero się rozkręcam'' Dzielę się swoją historią, by pokazać innym, że jeśli uwierzy się w siebie i swój cel, wszystko jest możliwe Justin Bieber Biografia Justin'a Bieber'a zawiera 13-naście rozdziałów i ukazuje go w zupełnie innym świetle. Świetle, którego nie znamy. Pokazuje w niej swoje przeżycia zarówno z rodziną, jak i fanami. Udowadnia jak ciężkie jest życie w trasie, tłumy fanów i paparazzi, ale również pokazuje, że chce robić dalej kroki, które pomogą przejść mu na wyższy poziom. Justin w swojej historii opowiedział, o małym żarcie na koncercie, który spotkał go ze strony ekipy. Otóż podczas wykonywania OLLG zamiast fanki, na scenę, został wprowadzony Marcus, spec od efektów specjalnych. Jest on potężnym kolesiem, który wygląda, jakby dźwigał codziennie ciężary. Gdy Jus zobaczył go na scenie zamarł. Ale zrobił, co do niego należało i zaśpiewał dalej, zmieniając słowa na One Less Lonely Boy i nie zacinając się ani razu. Nie dał Marcus'owi bukietu róż i dostała kwiaty jedna z fanek w pierwszym rzędzie. Jus podszedł do Marca, który patrzył na niego jak szczeniak, a Jus zamiast go przytulić, palnął go prosto w ogoloną głowę. Piosenkarz zawołał na scenę swoją menedżerkę Allison, bo wiedział, że to ona obmyśliła cały plan. Przytulił ją, żeby uniknąć kontaktu z Marcus'em. To byłby idealny plan, gdyby nie to, że Marcus wziął go na ręce i zniósł ze sceny, jakby był szmacianą lalką... To właśnie jedna z historii, którą Jus postanowiła opowiedzieć w swojej biografii, ale mogę Was zapewnić, że jest ich o wiele więcej J Czyta się ją bardzo szybko. U mnie wystarczyły na to 2 godziny, z jakimiś małymi przerwami. Biografia ma to do siebie, że nie można się od niej oderwać i tak po prostu ją zamknąć, zaznaczywszy wcześniej stronę. Powinny ją przeczytać wszystkie Beliebers i poznać wszystkie historie, które czytałyście w Internecie, z punktu widzenia Jus'a. Ale to nie wszyscy... Osoby, które go nie lubią, może też powinny się zapoznać z tą biografią i może w ten sposób, zrozumie, co oznaczają dla Jus'a komentarze odnośnie jego przyjaciół i rodziny, bo chyba nikt z nas, by nie chciał, żeby zostali oni obrażani, przez osoby, które nie mają o nich pojęcia... Naprawdę warto ją przeczytać i poznać Jus'a od innej strony i wczuć się w jego życie. Jednym słowem... Polecam!. Dla moich słuchaczy, rodziny I wiernych fanów... Nasza wspólna podróż Jeszcze się nie skończyła. Dziękuję i kocham Was. # Uwierzcie Dopiero się rozkręcam Autor: Justin Bieber tłumaczenie: Agnieszka Brodzik tytuł oryginału: Just Getting Started wydawnictwo: Wydawnictwo IUVI data wydania: 23 stycznia 2013
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski