DOM Z PAPIERU. Dziennik profesora

Bestsellerowy ESCAPE BOOK teraz z dodatkowymi ćwiczeniami z kreatywnej bankowości!

BERLIN, TOKIO, MOSKWA I INNI CZEKAJĄ! DOŁĄCZ DO NICH!

Członkowie bandy zaszyfrowali kody do swoich sejfów. Chcą się przekonać, czy ktoś potrafi je otworzyć, żeby przyjąć nowego członka do swojej szajki.

Bestsellerowy ESCAPE BOOK z dodatkowymi zadaniami! 27 NOWYCH ZAGADEK oferujących doskonałą zabawę!

PODEJMIESZ WYZWANIE?

Przyjaciel Profesora, Jero, kończy sprzątać warsztat motocyklowy, który jest zmuszony definitywnie zamknąć. Nieoczekiwanie otrzymuje przesyłkę. W środku znajduje list bez podpisu, notes, zamkniętą na kłódkę puszkę, zdjęcie maski Dalego i czerwonego ptaszka z papieru. Gdzieś tam Profesor schował dla niego nową szansę - część łupu z napadu na Mennicę Narodową. Jero musi tylko odczytać ślady, które do niego prowadzą.

Informacje dodatkowe o DOM Z PAPIERU. Dziennik profesora:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2021-11-24

Kup książkę DOM Z PAPIERU. Dziennik profesora

DOM Z PAPIERU. Dziennik profesora - opinie o książce

Avatar użytkownika - bookaholic-in-me
bookaholic-in-me
Przeczytane:2021-12-10, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na prezent świąteczny to być może zainteresuje Was ta niebanalna pozycja. Po raz pierwszy mam do czynienia z książką typu "escape book", która zapewnia ogrom rozrywki ale i zmusza do wytężenia umysłu. Napisana tak zachęcająco, że absolutnie nie męczy branie udziału w tej grze, wręcz przeciwnie dostarcza niesamowitej rozrywki i stanowi świetne spędzenie czasu. Czy jest odpowiednia tylko dla fanów serialu "Dom z papieru"? Nie wydaje mi się. Oczywiście, to nie lada gratka dla osób, które pokochały tę serię, jednak nawet nie mając pojęcia o istnieniu tego telewizyjnego fenomenu, każdy kto sięgnie po tę pozycję będzie się dobrze bawić.
A co znajdziemy w środku? Otóż wraz z Jero przyjdzie rozwiązać nam szereg zagadek. Aby dobrze przeczytać książkę trzeba je rozwiązywać, inaczej nie będziemy w stanie jej przeczytać chronologicznie, a wtedy co to za przyjemność z lektury? Ci, którzy wątpią w swoje możliwości- nie musicie się martwić. Dostajemy także wskazówki (oczywiście tylko, jeśli chcemy z nich skorzystać). Podpowiedzi zawsze jest kilka i to my decydujemy iloma z nich chcemy się posłużyć. A jeśli one nie pomogą, to bez obaw, w książce są także rozwiązania. Z tym, że korzystając z nich odbieramy sobie możliwość fantastycznej zabawy. Na samym końcu otrzymujemy jeszcze jedną formę rozrywki, która weryfikuje czy możemy zostać członkiem "Domu z papieru". Zainteresowani? Myślę, że im dłużej się zastanawiacie, tym dłużej odmawiacie sobie świetnej odskoczni i relaksu.
Oczywiście, nie zapominajmy o najważniejszym- dostajemy też świetnie napisaną, ciekawą i wciągającą historię. Nietrudno wejść w niej w buty bohatera i zacząć poszukiwać odpowiedzi na stawiane przed nim i nami pytania. Żałuję jedynie, że tak mało jest tego typu książek, bo zapewniają niezwykłą i wyjątkową zabawę, do której można podejść w każdej chwili, nie wychodząc z domu. To co, jesteście gotowi by zagrać? :-)

Dom z papieru. Escape book
Montse Linde0
Okładka ksiązki - Dom z papieru. Escape book

Sergio Marquina, lepiej znany jako Profesor - mózg największego napadu w dziejach Hiszpanii, jako chłopiec spędził wiele miesięcy w szpitalu Świętego...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski