Dom pełen kosmitów. Jak nie zwariować z dziewiątką dzieci w dziesiątej ciąży

Walczakowie to… zwyczajni polscy Walczakowie z Trójmiasta. No, prawie zwyczajni. Bo jednak dziewięciorgiem dzieci mało którzy rodzice mogą się pochwalić. Mama tej niesamowitej zgrai po wielu przygodach z małymi kosmitami zwanymi dziećmi postanawia opuścić dziwna planetę zwaną własnym domem i powrócić do pracy. Wtedy jednak dzieje się coś niespodziewanego – zachodzi w dziesiątą ciążę… Dom pełen kosmitów to pełna dystansu opowieść Justyny Walczak o jej rodzinie. Momentami wzruszająca, częściej zabawna mówi o szczęściu jakie daje rodzicielstwo pisane przez bardzo duże R. Jeśli czasem masz wrażenie, że wariujesz ze swoim jedynakiem czy bliźniakami, książka Justyny Walczak pozwoli ci zrozumieć, w ja k komfortowej sytuacji się znajdujesz. Znajdziesz w niej też moc wychowawczych porad i matczynych podstępów przetestowanych na kosmitach w różnym wieku.

Informacje dodatkowe o Dom pełen kosmitów. Jak nie zwariować z dziewiątką dzieci w dziesiątej ciąży:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2013-12-10
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-61808-31-2

Kup książkę Dom pełen kosmitów. Jak nie zwariować z dziewiątką dzieci w dziesiątej ciąży

Dom pełen kosmitów. Jak nie zwariować z dziewiątką dzieci w dziesiątej ciąży - opinie o książce

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski