Dlaczego konie nie bekają?

Masz bzika na punkcie koni?

Czy konie potrzebują fryzjera? Dlaczego konie noszą buty? Która rasa koni jest najstarsza? Czym się różni koń od kuca? Czy konie potrafią mówić uszami?

W tej książce zawarte są wszystkie najważniejsze i najciekawsze informacje na temat zachwycających zwierząt, jakimi są konie. Nick Crumpton - doktor zoologii Kolegium Uniwersyteckiego w Londynie - zaspokoi Twoją ciekawość i dostarczy przydatnych i zaskakujących ciekawostek dotyczących końskiej natury. Jeżeli fascynują Cię majestatyczne, piękne i sympatyczne konie, sięgnij po tę książkę, niezależnie od tego, czy uprawiasz jeździectwo, czy podziwiasz konie z daleka.

To pozycja obowiązkowa dla wszystkich osób zakochanych w koniach!

Informacje dodatkowe o Dlaczego konie nie bekają?:

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2023-11-08
Kategoria: Hobby
Tytuł oryginału: Why can

Kup książkę Dlaczego konie nie bekają?

Dlaczego konie nie bekają? - opinie o książce

Avatar użytkownika - katee87
katee87
Przeczytane:2024-02-01, Ocena: 6, Przeczytałem,

Konie od wieków fascynują ludzi nie tylko majestatyczną urodą, ale także tajemniczymi aspektami biologii i zachowań społecznych. W unikatowej publikacji "Dlaczego konie nie bekają?" Dr Nick Crumpton wykorzystuje swoją wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii i etologii, zabierając czytelników w podróż po historii, różnorodności rasowej oraz codziennym życiu tych szlachetnych stworzeń.

Przygotujcie się na pasjonującą podróż po świecie koni, która wzbogaci Waszą wiedzę, rozbudzi ciekawość i zachęci do dalszych studiów nad tym tematem.

Książka została napisana w sposób przystępny dla młodszych czytelników równocześnie dostarczając solidnej dawki wiedzy. Zaczynając od historii udomowienia koni, przez różnorodność ras i rodzajów umaszczenia, aż po ich codzienne zachowania i potrzeby pielęgnacyjne.

Tekst podzielony jest na krótkie bloki informacyjne, co ułatwia przyswajanie wiedzy oraz pobudza ciekawość. Pytania zadawane na początku każdego rozdziału prowadzą czytelnika przez kolejne zagadnienia, a klarowne odpowiedzi są łatwe do zrozumienia.

Ilustracje stworzone przez Lily Snowden-Fine dodają książce uroku i pomagają wizualizować opisywane treści. Ich ciepłe barwy i oryginalna kreska sprawiają, że lektura staje się jeszcze bardziej przyjemna i przystępna.

"Dlaczego konie nie bekają?" to niezwykle wartościowa pozycja dla wszystkich, którzy pragną zgłębić tajniki życia koni. Dzięki starannej analizie autorstwa Nicka Crumptona, czytelnicy otrzymują kompleksowy wgląd w anatomię, fizjologię i zachowania tych wspaniałych zwierząt. To książka idealna dla wszystkich entuzjastów koni oraz osób poszukujących fascynującej lektury, która wzbogaci ich wiedzę na temat tego pięknego gatunku zwierząt.

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska