reklama

Death or Glory, tom 1: Dałeś się dopaść

Poznajcie Glory. Glory ma trzy dni na wykonanie czterech niebezpiecznych napadów. Musi zdobyć pieniądze na uratowanie życia ukochanego ojca. Na jej drodze staną mafijni zabójcy, skorumpowani gliniarze i psychopatyczny ex mąż. Jazda bez trzymanki, Rick Remender jak zwykle w najwyższej formie.

Informacje dodatkowe o Death or Glory, tom 1: Dałeś się dopaść:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-10-16, Ocena: 4, Przeczytałem,

GAZ DO DECHY

Rick Remender powraca z nową serią. Po udanej „Głębi”, znakomitej „Deadly Class” i sympatycznym „Fear Agent” w nasze ręce trafia kolejna jego opowieść daleka od superhero, w którym średnio sobie radził. I chociaż z opisu można dojść do wniosku, ze to niewymagająca, męska, że niemal samcza rozrywka dla miłośników adrenaliny, szybkich aut i szy… eee… seksownych kobiet, w rzeczywistości to wyładowany akcją komiks oparty na sentymentach, w którym pobrzmiewają nieco bardziej poważne kwestie.

Glory to dziewczyna, która od lat żyje z dla od systemu, za to w świecie ostatnich strażników amerykańskich wartości, czyli… Tak, tak, kierowców wielkich ciężarówek. Ale życie dziewczyny zmienia się w szaleńczą, śmiertelnie niebezpieczną grę, kiedy musi ratować ojca. By tego dokonać, zmuszona zostaje do przeprowadzenia czterech napadów. Już samo to nie byłoby łatwym zadaniem, ale to wcale nie koniec problemów. Mafijny zabójcy depczą jej po piętach tak samo, jak skorumpowana policja i psychopatyczny były. A Glory, wciskając gaz do dechy, stara się to wszystko przetrwać. Czy jej się to uda?

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung