Czego nie nauczyłem się na studiach biznesowych nie jest kolejnym podręcznikiem na temat zarządzania strategicznego. Nie jest to też tylko zbiór narzędzi potrzebnych w zarządzaniu. Trzymasz w ręku interesującą, niepowtarzalną i realistyczną... powieść biznesową.

Jest to opowieść o świeżo upieczonym absolwencie MBA zatrudnionym w firmie konsultingowej przy opracowywaniu strategicznej decyzji w globalnej korporacji. Nasz bohater poznaje istotę zarządzania od środka, z wszystkimi jego wadami i zaletami. Takie przedstawienie tematu pozwala czytelnikowi na poznanie nie tylko praktycznego zastosowania najnowocześniejszych narzędzi potrzebnych przy tworzeniu i realizowaniu strategii, lecz także korporacyjnych niuansów relacji międzyludzkich. Atutem książki jest przedstawienie sposobów efektywnego działania w złożonym otoczeniu przedsiębiorstwa.

Informacje dodatkowe o Czego nie nauczyłem się na studiach biznesowych. Zarządzanie w prawdziwym świecie:

Wydawnictwo: OFICYNA
Data wydania: 2015 (data przybliżona)
Kategoria: Ekonomia

Kup książkę Czego nie nauczyłem się na studiach biznesowych. Zarządzanie w prawdziwym świecie

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski