reklama

Crush. Zniszczenie

Wszystko jest inne, dziwne, wliczając w to mnie samą. Powróciłam do Akademii Katmere, ale nic nie pamiętam z okresu mojej nieobecności, a teraz usilnie staram się zrozumieć kim lub czym naprawdę jestem.

Kiedy ponownie zaczynam czuć się bezpiecznie w szkolnych murach, powraca Hudson. Zdradza tajemnice, grozi, że na zawsze odsunie mnie od Jaxona. Jednak o wiele większe zagrożenie stanowi zbliżający się wróg.

Członkowie Kręgu walczą o władzę, wampirzy dwór stara się wciągnąć mnie do swojego świata. Bracia Vega zgadzają się tylko w jednej kwestii - opuszczenie Akademii Katmere może oznaczać dla mnie pewną śmierć.

Informacje dodatkowe o Crush. Zniszczenie:

Crush. Zniszczenie - opinie o książce

Avatar użytkownika - gdziejatamksiazk
gdziejatamksiazk
Przeczytane:2024-07-17, Ocena: 4, Przeczytałam,

Przeczytałam drugi tom serii o wampirach od Tracy Wolff i jest on dobry, choć według mnie, trochę przegadany. Przez 720 stron płynie historia, której nie brakuje akcji i kolejnych problemów, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie. Jednak spokojnie można by było skrócić ten tom przynajmniej o 1/4. Autorka ma świetne, lekkie pióro, stworzyła bohaterów do których nietrudno poczuć sympatię, a dzięki dużej ilości dialogów sprawnie czyta się "Crush". Niestety, albo stety (zależy jak kto na to patrzy), niektóre sceny są bardzo rozwleczone i po pewnym czasie zaczynało wiać nudą. Jednak przebrnięcie przez te momenty dało satysfakcję, ponieważ w ogólnym rozrachunku jest to naprawdę dobra książka!
Dzięki temu tomowi inaczej patrzy się na braci Vega. Historia Hudsona totalnie mnie ujęła i jakoś tak od początku zaintrygował na tyle, że po cichu mu kibicuję. Wiadomo jednak, że Jaxon też jest niczego sobie. Obserwuje się zmiany, jakie zachodzą w bohaterach i to najbardziej uwielbiam w tego typu historiach. Dodać do tego humor, trochę nadnaturalnego świata, dużo akcji i książkę czyta się z przyjemnością.
Mam nadzieję, że kolejny tom nie jest tak obszerny jak drugi. A jeśli już, to przynajmniej z mniej rozwleczoną akcją Polecam czytelnikom, którzy lubią historie o nadnaturalnych istotach i umiejętnościach!

,,Niewiedza zrani nie tylko mnie, ale i innych."

Wszystko jest inne, dziwne, wliczając w to mnie samą. Powróciłam do Akademii Katmere, ale nic nie pamiętam z okresu mojej nieobecności, a teraz usilnie staram się zrozumieć, kim lub czym naprawdę jestem.

Kiedy walczę o życie, los wszystkich innych zależy od tego, czy uda nam się pokonać nieznane zło. Wiem jedynie, że ocalenie bliskich będzie wymagało ode mnie poświęcenia, na które być może nie będę gotowa.

Zazwyczaj jest tak, że po pierwszym genialnym tomie, przychodzi kolejny, który pozostawia wiele do życzenia. Nie tym razem! Nie wiem, jak to możliwe, ale ,,Crush" jest jeszcze lepsze od pierwszej części. Te emocje, te wszystkie wydarzenia, te niewiadome... To wszystko kupiło mnie już od pierwszej strony i miałam wielki problem, żeby odłożyć książkę nawet na moment, a musicie wiedzieć, że ta pozycja to niezły grubasek. Nie wycięłabym z niej nic, żadnego fragmentu, jestem zadowolona jak @tracywolffbooks rozwinęła te wszystkie wydarzenia.

Ta lektura to istny rollercoaster emocjonalny, serio. Co tutaj się dzieje!

Sama nie wiem, którego z braci lubię bardziej. Zarówno Hudson, jak i Jaxon mają w sobie to coś. Obu polubiłam na swój sposób. Przed oczyma mam ,,pamiętniki wampirów", a Grace, to trochę taka Elena.

Cudownie było obserwować ten magiczny świat. Taką fantastykę lubię najbardziej i już nie mogę doczekać się kolejnej części. @wydawnictwohype, czy możecie szybciej wydawać kolejne części?! Ja tu umieram z ciekawości!

Nie pozostaje mi nic innego, jak z całego serca polecić wam cykl książek ,,Crave series", które ja kocham całym sercem!

Fani fantastycznych romansów, ta pozycja jest dla was!

Play Me Hot
Tracy Wolff0
Okładka ksiązki - Play Me Hot

Return to a world of secrets and desires. In the sultry second installment of an eBook original serial from the New York Times bestselling author of Ruined...

Play Me Wild
Tracy Wolff0
Okładka ksiązki - Play Me Wild

My name is Aria Winston. I’ve fought desperately to escape the seedy underbelly of Las Vegas. Now I’m on my own, in control of my own life...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung