BLUE PERIOD: TOM 7

Yatorze udaje się dostać na Geidai zaraz po liceum! Pełen niepokoju, ale i oczekiwań, przychodzi na inaugurację roku akademickiego, gdzie czekają go nowe znajomości!
Jak ten zwyczajny chłopak odnajdzie się na uniwersytecie sztuki?
Oto perypetie młodych artystów, pełne nowych początków i niezliczonych zachęt do dalszego działania!

Informacje dodatkowe o BLUE PERIOD: TOM 7:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2022-09-28, Ocena: 4, Przeczytałem,

NOWY ETAP SZTUKI

Morderczych zmagań ze sztuką ciąg dalszy. Co nie przeszkadza serii nadal utrzymywać charakter opowieści, jakbyśmy mieli do czynienia z poradnikiem / dziennikiem / przewodnikiem. Mimo to czyta się ją całkiem przyjemnie i chętnie do niej wracam.

Dla Yatory nadchodzi czas zmian. W końcu udało mu się dostać do Geidai i to od razu po liceum. Niezłe osiągnięcie, ale teraz czeka na niego nowy etap życia i kariery. Poznawanie nowych ludzi, nowe miejsca, nowe techniki, nowa sztuka... Jak od teraz wszystko się potoczy?

Avatar użytkownika - isil
isil
Ocena: 3, Przeczytałem,
BLUE PERIOD: TOM 1
Tsubasa Yamaguchi0
Okładka ksiązki - BLUE PERIOD: TOM 1

Ma doskonałe stopnie i świetnie radzi sobie w życiu towarzyskim. Czasami pije, pali i bawi się do białego rana. Jest popularny. Nie można sobie wyobrazić...

BLUE PERIOD: TOM 12
Tsubasa Yamaguchi 0
Okładka ksiązki - BLUE PERIOD: TOM 12

Zwątpienie we własne umiejętności i rozczarowanie uniwersytetem przytępiają pasję Yatory. Kolejne dni wydają się pasmem udręki. Drugi rok przynosi zmiany...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung