Bajki z Okienkami. Zaczynamy przedstawienie

Uwaga, uwaga - zaczynamy przedstawienie! Dziś w programie spektakl kukiełkowy ,,Bajka o Kopciuszku"! Reżyseria: ty! Wznowienie hitu z lat 60. z elementami do samodzielnego wycięcia.

Na zamkowej sali

Na zamkowej sali

wszystko tonie w blasku.

A ja mak tu muszę

oddzielić od piasku.

Kopciuszek i jego złe siostry przyrodnie, macocha, książę, wróżka... Na pewno znacie tę historię. Ale z tą książką sami będziecie mogli ją wyreżyserować i odegrać. Znajdziecie tu wszystko, co potrzebne do zabawy w teatr: rymowany scenariusz, nastrojową scenografię i kukiełki do wycięcia. Kurtyna w górę!

Informacje dodatkowe o Bajki z Okienkami. Zaczynamy przedstawienie:

Bajki z Okienkami. Zaczynamy przedstawienie - opinie o książce

Avatar użytkownika - Justyna_M
Justyna_M
Przeczytane:2023-12-20, Ocena: 6, Przeczytałem,

Wydawnictwo Dwie Siostry kolejny raz mile mnie zaskoczyło nowym tytułem z serii “Bajek z okienkami”.

“Zaczynamy przedstawienie” możemy wprowadzić w życie za pomocą przecinania stron i wycinania elementów umieszczonych w tym wydaniu. Tutaj przyjrzymy się bajce o Kopciuszku w wersji kukiełkowej. Na pewno znacie tę kultową historię, gdzie głównej bohaterce życie uprzykrza okropna macocha, przyrodnie siostry, jest też magicznie, jest wróżka, książę…Będziemy tu mogli razem z dzieckiem wyreżyserować wyjątkowy spektakl w świetnym nastroju i z rymowanym tekstem.

Myślę, że ta seria bajek może kreatywnie wpłynąć na najmłodszych czytelników, skłonić do twórczych działań i wzbudzić w nich zainteresowanie teatrem. U nas panuje nim ogromna pasja i właśnię się tam wybieramy.

Czy wiedzieliście, że “Zaczynamy przedstawienie” po raz pierwszy ukazało się w 1964 roku?

Dalsze przygody Misia Uszatka
Czesław Janczarski0
Okładka ksiązki - Dalsze przygody Misia Uszatka

Miś Uszatek ma już ponad sześćdziesiąt lat! Czesław Janczarski napisał, a Zbigniew Rychlicki zilustrował pięć książek o jego przygodach, które były...

Bajki z Okienkami. Sklepy
Czesław Janczarski0
Okładka ksiązki - Bajki z Okienkami. Sklepy

Czas na zabawę w sklepy! Najpierw rozwieźcie towary, a potem weźcie koszyk i chodźcie na zakupy! Wznowienie kultowej książki z lat 70. z elementami do...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung