Bądź bystry u dentysty. Jak miećuśmiech celebryty i nie bać się stomatologa

Wyjątkowy poradnik, jak nie stracić swoich zębów i odwiedzać dentystę z przyjemnością -- WESOŁE opowiadania oparte na faktach! Dowiedz się, co może zrobić dla Ciebie nowoczesna stomatologia i jak dobrze zainwestować swoje pieniądze!

,,Bądź bystry u dentysty nie jest zwykłym poradnikiem. To spojrzenie na możliwości współczesnej stomatologii przez pryzmat zabawnych, ale prawdziwych historii. Nie tylko się pośmiejecie, ale również nauczycie się dbać skutecznie o swoje zęby. To lektura, dla której odkłada się wszystko".

Anna Kalata, była minister pracy i polityki społecznej, autorka książki Prawdziwe zmiany

,,Pamiętajcie, że piękno zaczyna się od równowagi pierwiastka fizycznego i duchowego. Zdrowi ludzie zawsze wydają się być ładniejsi. A zdrowi, to również tacy, którzy mają piękne, zadbane zęby".

Elizabeth Thieriot, filantropka, autorka książki Be fabulous at any age

,,Jeśli pasję udaje się połączyć z wykonywanym zawodem, powstaje wirtuozeria, którą w tej książce autorzy podają niczym gaz rozweselający; działa i dostarcza dużo rozrywki".

Tomasz Schmidt, prowadzący program TVN Ostre cięcie

,,Uśmiałam się do łez, oczywiście widząc w wielu zabawnych historiach siebie. Wierzę, że dzięki tej książce podniosą się standardy i wiedza lekarzy dentystów oraz świadomość nas, pacjentów. Gorąco polecam! Lektura obowiązkowa".

Joanna Kostrzewska, Prezes Plazanet - RevitaLash(R), Mama Mio(R) Polska

,,Autorzy za pomocą zabawnych i wciągających historyjek opowiadają o swojej pracy, przełamując w ten sposób lody strachu, a nawet przerażenia u każdego, nawet najbardziej wrażliwego pacjenta. [...] Gorąco zapraszam do lektury, bo naprawdę warto!"

Katarzyna Helena Kowalska, coach, trener biznesu, kariery i rozwoju osobistego, autorka książki Skuteczny coaching

,,[...] wizyta w gabinecie stomatologicznym to nic strasznego. Czuje się więc to, że książkę napisali ludzie wielkiego serca oddanego w swojej profesji innym ludziom. Wielkie podziękowanie i szacunek i od dziś bardziej dbam o zęby!"

Zdzisław Dąbczyński, przedsiębiorca, założyciel firmy Wimed, autor książki Inspiracje i drogowskazy. Jak rozsądnie przemierzać drogi i bezdroża życia

Informacje dodatkowe o Bądź bystry u dentysty. Jak miećuśmiech celebryty i nie bać się stomatologa:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2013-11-26
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Bądź bystry u dentysty. Jak miećuśmiech celebryty i nie bać się stomatologa

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung