AlphaFemale. Wydanie II rozszerzone

Karolina jest zniewalająco piękna. Nie dba o idealne wymiary i ma kilka kilogramów;za dużo. Lubi siebie. Po prostu. Nie dlatego, że jest jakaś. Nie potrzebuje tego. Według niej liczy się zaufanie, siła i wiara. W siebie.

Beata ma świetną rodzinę. Nauczyli się z partnerem, w jaki sposób łączyć karierę i życie zawodowe w ramach szczęśliwych relacji, nic nie tracąc. Kobiety często zapominają o swojej tożsamości, gdy wychodzą za mąż. Beata wie, że można inaczej.

Kaśka zarządza dużą firmą i na firmowych spotkaniach patrzy w twarze kilkuset osób. Wyrosła już z pokazywania, że jest bardziej męska niż jej koledzy po fachu. Swoje umiejętności i wiedzę wykorzystuje, by zdobyć zaufanie ludzi. Prawdziwy lider nigdy nie zmusza, ale proponuje.

Te kobiety łączy coś ważnego. Wszystkie są AlphaFemale.
* Dowiedz się, jak myślą faceci i jak zyskać klucze do ich umysłów, rozwijając swoją inteligencję płciową.
* Zbuduj swoje życie, bezpieczeństwo i wolność w oparciu o siebie samą, a nie zakupy albo opinię męża.
* Zrozum dynamikę związków, by realizować się w szczęśliwej relacji na zawsze i wiedzieć, kiedy, w kogo i ile warto inwestować. * Nigdy więcej rozczarowań i bólu w relacji z partnerem - poznaj Wasze prawdziwe potrzeby i realizuj je.
* Naucz się uwodzić jako kobieta mądra i efektywna, która wie, jak nauczyć partnera czuć i widzieć więcej niż tylko kobiece oczy, usta i kształty.

Ta książka jest wyrazem ogromnej wdzięczności dla mojej żony. Z nią uczę się od lat, jak pomagać w rozwoju tysiącom kobiet na całym świecie. I obiecuję Ci, że trzymasz w rękach nieporównywalnie lepszą wersję siebie.

Informacje dodatkowe o AlphaFemale. Wydanie II rozszerzone:

AlphaFemale. Wydanie II rozszerzone - opinie o książce

Avatar użytkownika - Madaleno
Madaleno
Przeczytane:2010-04-26, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Świetna książka chyba dla każdej kobiety, która chce się rozwijać, zmieniać siebie i jakość swojego życia. Napisana w świetny sposób, niepozbawiona humoru i zabawy.
AlphaHuman
Mateusz Grzesiak0
Okładka ksiązki - AlphaHuman

Podróżniku Życia! Mamy tylko ten jeden moment, więc zatrzymaj się na chwilę z tą książką w dłoniach. Nie ma przypadków. Nic nie dzieje się bez przyczyny...

Mateusz Grzesiak0
Okładka ksiązki - Psychologia relacji, czyli jak budować świadome związki z partnerem, dziećmi i rodzicami

Wszystko, co dobre i złe w człowieku, bierze się z najwcześniejszego etapu życia — życia w rodzinie. To właśnie ona daje mentalny, emocjonalny,...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung