reklama

500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy. cz. 2

500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy cz.2 to książka interaktywna z piórem Kakadu, które uruchamia zakodowane na stronach teksty i dźwięki. Publikacja jest częścią innowacyjnego systemu nauki i zabawy w jednym.

Cześć druga słowniczka zawiera słowa, wyrażenia i zwroty pogrupowane w następujących działach: Ubieranie się, Dbanie o siebie, W kuchni, Uczucia i emocje, U lekarza, W mieście, Za miastem, Rozrywka. Jest ona adresowana do odbiorców, którzy znają już podstawowe słownictwo zawarte w części 1.

Młody czytelnik rozszerzy swój zasób słów i utrwali wymowę dzięki świetnej oprawie lektorskiej. Pełne humoru ilustracje Beaty Żurawskiej będą nieocenionym wsparciem podczas nauki. W tym interaktywnym słowniczku znajdują się także zabawne łamańce językowe, rymowanki, zagadki i piosenki. Umieszczone przy każdym temacie pytania i polecenia nie tylko rozwiną umiejętności rozumienia słuchanego tekstu, ale także dostarczą dzieciom zabawy oraz informacji o postępach w nauce języka angielskiego.

Pozostałe tytuły książek Kakadu:

500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy cz. 1

Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta domowe

Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta świata

Widzę, słyszę, poznaję. Dźwięki wokół mnie

Widzę, słyszę, poznaję. Dźwięki na spacerze

Angielski słowniczek obrazkowy

Pory roku

Pierwsze litery

Kim zostanę, gdy dorosnę?

Boże Narodzenie z kolędami

Wszystko gra! Poznajemy instrumenty muzyczne

Moje bajki. Wyszukaj i policz

Dookoła świata. Wyszukaj i policz

Informacje dodatkowe o 500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy. cz. 2:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2024-09-23
Kategoria: Edukacyjne

Tagi: Książki interaktywne oraz książki aktywizujące Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży Publikacje encyklopedyczne i słownikowe dla dzieci i młodzieży Dzieci od ok. 4 lat

Kup książkę 500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy. cz. 2

500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy cz. 1. Seria z piórem Kakadu
Marta Bielecka0
Okładka ksiązki - 500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy cz. 1. Seria z piórem Kakadu

500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy to książka interaktywna z piórem Kakadu, które uruchamia zakodowane na stronach teksty i dźwięki. Publikacja...

Marta Bielecka0
Okładka ksiązki - Mówiąca książka interaktywna Angielski słowniczek obrazkowy. 500 słów i zwrotów cz. 1. (zestaw z piórem Kakadu)

Zestaw zawiera: książkę 500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy cz. 1, pióro Kakadu w trwałym etui i planszę z wyszukiwanką W parku rozrywki...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung