365 dni z kochanym maleństwem

Fantastyczne pomysły na wzbogacenie i ożywienie wspólnych chwil z naszą pociechą.

365 dni z kochanym maleństwem to zbiór fantastycznych pomysłów na wzbogacenie i ożywienie wspólnych chwil z dzieckiem. Poradnik, który bawi, uczy i uświadamia, jak ważny jest udział rodziców w rozwoju osobowości dziecka. Złożony z krótkich i dowcipnych tekstów, w których autorki pokazują, jak odkryć niezwykłość najzwyklejszych chwil spędzanych razem z naszą pociechą.

Informacje dodatkowe o 365 dni z kochanym maleństwem:

Wydawnictwo: Buchmann
Data wydania: 2017-12-13
Kategoria: Poradniki

Kup książkę 365 dni z kochanym maleństwem

365 dni z kochanym maleństwem - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2011-02-07,
Świetna publikacja – skarbnica pomysłów na spędzanie czasu z dzieckiem. Wkrótce na świat przyjdzie Wasze ukochane maleństwo? A może już leży w łóżeczku i kwili, a wy zastanawiacie się, jak spędzać czas z takim maluszkiem? Może przerażeni jesteście perspektywą nudnych, rutynowych kilkunastu miesięcy, zanim Wasze dziecko stanie się bardziej samodzielne i będziecie mogli zaproponować mu interesujące zajęcia? Nie ma powodu do obaw! Dzięki tej książeczce odkryjecie, jak wiele interesujących aktywności, zabaw, ćwiczeń możecie zaproponować dziecku już od pierwszych miesięcy jego życia. Na początku, Waszym głównym celem będzie budowanie więzi z maluszkiem. Jak słusznie przekonują autorki, nawet moment zmieniania pieluszki może być miłą chwilą – tylko Waszą. Z pomocą porad i propozycji zabaw wprowadzicie dziecko z świat dźwięków i języka – co będzie wspaniałą podstawą komunikacji i rozwoju mowy. Znajdziecie tu również cenne wskazówki i sposoby przydatne w takich aspektach Waszej codzienności z maluszkiem jak: pora spania, żywienie, pokój dziecka, aktywność ruchowa, muzyka, zabawki, natura, uroczystości, zabawy plastyczne. Znajdziecie tu także osobne rozdziały poświęcone ojcostwu, rodzeństwu, babci i dziadkowi. Całość dopełnia rozdział poświęcony rozwojowi dziecka w poszczególnych etapach jego życia – od noworodka do dwulatka. Książka atrakcyjnie wydana – niewielkiego formatu (za to pokaźna w ilości stron), co pozwala zabrać ją na spacer, z zabawną szatą graficzną, która czyni lekturę jeszcze przyjemniejszą. Kompendium nowoczesnego, świadomego rodzica. POLECAM GORĄCO!
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski