Wielki sekret

Ostatni tom bestsellerowej serii o rodzinie De Beers!

Willow De Beers, po tragicznej śmierci ojca adopcyjnego, zgodnie z ostatnią wolą zmarłego otrzymuje jego dziennik i poznaje rodzinne tajemnice. Są dla niej tak szokujące, że całkowicie odmieniają życie, jakie dotychczas wiodła na Florydzie w snobistycznym Palm Beach. Wreszcie dowiaduje się, kim jest jej rodzony ojciec, i odkrywa, co go łączyło z jej rodzoną matką. Dopiero teraz rozumie, dlaczego doświadczyła tyle przykrości od matki adopcyjnej i poznaje losy tajemniczej kobiety, która nie mogła swojej córki wychować, ale zawsze ją kochała.

Fenomen popularności V.C. Andrews trwa nieustannie od czasu wydania "Kwiatów na poddaszu". Książki autorki, tworzące prawie dwadzieścia bestsellerowych serii, osiągnęły łączny nakład ponad 106 milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na dwadzieścia dwa języki. "Wielki sekret" to prequel sagi rodu De Beers, opowiadający o życiu Willow zanim przeczytała pamiętnik swojego ojca adopcyjnego... Kolejne powieści autorki ukażą się wkrótce nakładem Prószyński i S-ka.

Informacje dodatkowe o Wielki sekret:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2018-06-05

Kup książkę Wielki sekret

Wielki sekret - opinie o książce

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2019-12-15, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Książka składa się z dwóch części, w pierwszej narratorem jest Claude De Beers, który opowiada o swoim uczuciu do pacjentki, w drugiej częsci natomiast narratorka jest ich córka.

Avatar użytkownika - losar
losar
Przeczytane:2018-12-25, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Willow de Beers po tragicznej śmierci ojca, zgodnie z ostatnią wolą zmarłego otrzymuje jego dziennik i poznaje rodzinne tajemnice. Są dla niej tak szokujące, że całkowicie odmieniają życie. Wreszcie dowiaduje się, kim jest jej rodzony ojciec i odkrywa co go łączyło z jej rodzoną matką. Dopiero tera,  rozumir, dlaczego doświadczyła tyle przykrości od matki adopcyjnej i poznaje losy tajemniczej kobiety, która niemogła swojej córki wychowywać, ale zawsze ją kochała.

Avatar użytkownika - kamilorman
kamilorman