Wibracja Myśli, czyli Prawo Przyciągania w Świecie Myśli

- Jak zwalczyć niepokojące myśli i obawy o to, co przyniesie przyszłość?
- Jak pozbyć się "pecha" i przyciągnąć "szczęście"?
- Jak pokonać problemy finansowe, trudności w życiu zawodowym?
- Jak skutecznie zwalczyć przykre myśli i zacząć myśleć pozytywnie

Dlaczego niektórzy odnoszą większe sukcesy od nas, choć mają podobne doświadczenie i umiejętności?

Na te i inne pytania odpowiada kultowa, legendarna książka "Wibracja Myśli, czyli Prawo Przyciągania w Świecie Myśli", autorstwa Williama Walkera Atkinsona. Po raz pierwszy ukazała się w 1906 r.

William Walker Atkinson jako jeden z pierwszych autorów w historii użył pojęcia "Prawo Przyciągania". W swojej twórczości wskazywał, że kluczem do sukcesu jest myśl.

Nic nie jest dla ciebie zbyt dobre - bez względu na to, jak wspaniałe może być, bez względu na to, jak bardzo może się wydawać, że na to nie zasługujesz. Masz prawo do tego, co najlepsze, ponieważ jest to twoje bezpośrednie dziedzictwo. Nie bój się więc prosić, żądać i brać. Dobra tego świata nie należą do uprzywilejowanych potomków. Należą one do wszystkich, ale trafiają tylko do tych, którzy są wystarczająco mądrzy, aby uznać, że dobra są ich prawem i którzy są wystarczająco odważni, aby po nie sięgnąć - W. W. Atkinson, "Wibracja Myśli, czyli Prawo Przyciągania w Świecie Myśli".

Informacje dodatkowe o Wibracja Myśli, czyli Prawo Przyciągania w Świecie Myśli:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2020-05-16