Pojętna uczennica

Odważny romans, który rozbudzi ukryte pragnienia niejednej kobiety. Noah nie umie zapomnieć o Sabrinie, która z nim stawiała pierwsze kroki w świecie erotyki. I okazała się wyjątkowo zdolną uczennicą. Noah nie stroni od kobiet. Ceni udany seks i krótkotrwałe przygody, nie wierzy w miłość i trwały związek. Zgadza się chętnie na spędzenie nocy z Sabriną, która chce, by to on właśnie wprowadził ją w świat erotyki. Dziewczyna okazuje się wyjątkowo pojętną uczennicą. Noah odkrywa ze zdumieniem, że nie może o niej zapomnieć. Rusza śladem Sabriny na Florydę, gdzie młoda adeptka zamierza kontynuować intensywnie naukę. Harlequin, 2013

Informacje dodatkowe o Pojętna uczennica:

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Data wydania: 2013 (data przybliżona)
ISBN: 978-832-389-321-9

Kup książkę Pojętna uczennica

Pojętna uczennica - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2015-02-24, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 (327) książek w 2015 roku, Mam, Romanse,
Dziewczyna kontrolowana przez starszego brata postanawia w końcu w dniu swoich 25 urodzin pozbyć się dziewictwa. I tak akurat się zdarza, że pierwszym mężczyzną, który do tego się nawinął jest przyjaciel brata - zawzięty uwodzidziel. Książka bardzo wciągająca z wieloma namiętnymi scenami. Pod koniec pojawia się nawet lekki wątek kryminalny, który się jednak szybko kończy. Bez niego książka wypadłaby według mnie lepiej. Książkę jednak gorąco polecam. bardzo miło spędziłam przy niej czas.
Avatar użytkownika - Willa871
Willa871
Przeczytane:2014-03-31, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 2014, Mam,
Książka lekka, w sam raz na długie wieczory. Sabrina postanawia przeżyć seks z pierwszym napotkanym mężczyzną. Traf chce, że jest to Noah, przyjaciel jej brata a poza tym notoryczny podrywacz. Dziewczyna przeżywa z nim namiętne chwile, ale po wszystkim on ją opuszcza uważając, że dziewczyna zasługuje na kogoś lepszego. Zakończenie z happy endem. Niby książka należy do powieści erotycznej, ale uważam, że to jest typowy romansik z bardziej pikantnymi scenami.
Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2014-03-20, Ocena: 3, Przeczytałam, WYZWANIE 2014-52 książki,
Pasowałby też tytuł "Namiętna uczennica":P Z okazji 25 urodzin Sabrina postanawia przeżyć seks z pierwszym napotkanym mężczyzną. Nieświadomy jej planów brat, Cliff wysyła do niej swojego kumpla podrywacza, Noah. Kiedy Sabrinie trafia się taki przystojniak wiadomo, musi koniecznie skorzystać:P Dość dużo tu erotyki, widać młoda kobieta była "wygłodzona" ćwierćwieczną dietą... Zakończenie nieco bajkowe, otóż Noah zakochuje się w Sabrinie proponuje jej małżeństwo.
Zakochany cynik
Dorie Graham0
Okładka ksiązki - Zakochany cynik

Noah nie stronił od kobiet. Cenił udany seks, jednak nie wierzył w miłość i trwały związek. Wolał niezobowiązujące romanse i krótkotrwałe przygody. Zgodził...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski