Lepsi wrogowie Spider-Mana

Poznajcie nową Złowieszczą Szóstkę! A właściwie Piątkę. Bumerang, Shocker, Overdrive, Speed Demon i Beetle nie są geniuszami zbrodni. Są łajdakami i życiowymi nieudacznikami, a łączą ich jedynie nienawiść do ich najgorszego wroga - Spider-Mana - oraz bezskutecznie próby stworzenia zgranej drużyny. Pytanie brzmi: czy będą w stanie znieść swoje towarzystwo na tyle długo, żeby odzyskać osobliwy artefakt, dzięki któremu staną się królami nowojorskiego półświatka? Oto najlepsza opowieść o trzecioligowych złoczyńcach Marvela i ich skoku stulecia (a przynajmniej miesiąca), jaką kiedykolwiek przeczytacie!

Scenarzystą tego pełnego sarkastycznego humoru i gorzkiej ironii komiksu niesuperbohaterskiego jest Nick Spencer, autor serii ,,Amazing Spider-Man", ,,Ant-Man: Druga szansa", ,,Kapitan Ameryka: Steve Rogers" i ,,Tajne imperium". Rysunki stworzył Steve Lieber, znany między innymi z komiksu ,,Whiteout" i jego wyróżnionej Nagrodą Eisnera kontynuacji. Album zawiera zeszyty #1-17 serii ,,The Superior Foes of Spider-Man".

Informacje dodatkowe o Lepsi wrogowie Spider-Mana:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2022-04-13, Ocena: 4, Przeczytałem,

ZŁOWIESZCZA PIĄTKA?

Ci, którzy czytają najnowszy volume ,,Amazing Spider-Mana" na polskim rynku - mowa o runie Nicka Spencera - wiedzą, że okazał się sporym zawodem. Kiepskie żarty, słabe, wtórne pomysły, nieszczególnie udana szata graficzna. Patrząc na to, że jest on również scenarzystą niniejszego albumu, można by uznać, że nie warto po niego sięgać. Ale nic bardziej mylnego, ,,Lepsi wrogowie Spider-Mana", chociaż na rynku pojawiają się zdecydowanie za późno, to naprawdę znakomita i warta polecenia nie tylko fanom Spider-Mana opowieść.

Miała być złowieszcza szósta. Jest piątka. Bumerang, Shocker, Overdrive, Speed Demon i Beetle to nawet nie drugoligowi łotrzy, a zwyczajni nieudacznicy półświatka. Łączy ich jedno, nienawidzą Spider-Mana, ale czy nawet wspólnymi siłami mogą coś na to poradzić?

Amazing Spider-Man. Epic Collection. Ostatnie łowy Kravena
opracowanie zbiorowe0
Okładka ksiązki - Amazing Spider-Man. Epic Collection. Ostatnie łowy Kravena

Peter Parker i Mary Jane Watson planują ślub! Czy szczęście Parkera nie stanie im na przeszkodzie i zakochanym uda się zorganizować wymarzoną ceremonię...

Atlas parków narodowych
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Atlas parków narodowych

?Jeśliby kto, wszedłszy w las, drzewa które znajdują się być wielkiej ceny, jak cis, albo im podobne, podrąbat tedy może być przez pana albo dziedzica...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung