reklama

Lawendowersy

Debiutancki zbiór wierszy autorki Diany Pluty.

Informacje dodatkowe o Lawendowersy :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-02-02

Kup książkę Lawendowersy

Lawendowersy - opinie o książce

Avatar użytkownika - Czytajka93
Czytajka93
Przeczytane:2023-03-30, Ocena: 6, Przeczytałam,

Przedstawiam Wam tomik wierszy pt. "Lawendowersy" autorstwa @diana.pluta.officialpage.

Za egzemplarz dziękuję autorce @diana.pluta.officialpage

Lubicie czytać poezję? Mam nadzieję, że tak 😉💜. Z czym Wam się kojarzy zapach lawendy? Mi ze spokojem i odprężeniem. Na zdjęciach przedstawię Wam kilka wybranych przeze mnie wierszy, które zrobiły na mnie ogromne wrażenie.

Autorka @diana.pluta.officialpage zabrała mnie w niesamowitą podróż poezji, wierszy, rymów. Znajdziecie utwory w formie akrostychu, pantum, strof safickich, tenosa i innych rodzajów wierszy. Autorka @diana.pluta.officialpage zauważa, że są to wiersze z początkowych dwóch lat jej twórczości. Dla mnie była to bardzo wyjątkowa emocjonalna, przesiąknięta na wskroś osobistymi przeżyciami autorki, niezwykła podróż poezji, którą czytałam z wielkim zainteresowaniem. Nad każdym wierszem pochylam się, by wysnuć z niego refleksję dla siebie. Mamy w tych litycznych utworach metafory i anafory. Każdy z wierszy jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Wiersze zostały podzielone na cztery kategorie Lawendowe: uczucia, myśli, chwile oraz świat. Niektóre z wierszy mówią nam o: przemijaniu, miłości, bólu, rozstaniu, urokach macierzyństwa, życiu. Myślę, że warto wyruszyć w tę niesamowitą podróż liryczną z Panią @diana.pluta.officialpage, dla każdego z Was będzie to podróż pełna łez, wzruszeń, radości, smutku, nostalgii. Pełna różnorodnych emocji. Szczególnie dla fanów poezji. Z całego serca polecam 🔥.

P. S. Wiersze można kupić na allegro.

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski