Gruzja

Gruzja

Kraina chaczapuri, spektakularnych pejzaży i domowego wina

- Który kanion w Gruzji jest najpiękniejszy?

- Co zobaczyć w Batumi, letniej stolicy Gruzji?

- Gdzie zjeść najlepsze chinkali?

- Czy warto wybrać się Gruzińską Drogą Wojenną?

Podczas podróży z Pascalem odkryjesz zaskakujące piękno gruzińskiej przyrody i klimatyczne miasteczka na styku Europy i Azji!

,,Gruzińska stolica, a szczególnie wciśnięte w malowniczą dolinę stare miasto, urzeka swoim urokiem, starymi domami o kolorowych, ażurowych drewnianych balkonach, cerkwiami o ,,zakaukaskich" kształtach, górującą nad wszystkim twierdzą jak ze snu, której mury w nocy rozświetlają reflektory, oraz niezliczonymi kafejkami i radosnymi mieszkańcami."

Kaja Kotowicz, autorka przewodnika i założycielka grupy na FB GRUZJA co zwiedzać

Borjomi - woda z tradycją Woda mineralna Borjomi znana jest od ponad tysiąca lat - pierwotnie wykorzystywano ją tylko do kąpieli. W latach 60. XX w. woda zyskała popularność w wielu krajach świata, m.in. we Francji, w USA i Australii. Borjomi to woda wodorowęglanowo-sodowa, fluorkowa, naturalnie gazowana. Poleca się ją m.in. przy schorzeniach układu krwionośnego, żołądka i dwunastnicy oraz osteoporozie. Jej wypicie łagodzi skutki spożywania alkoholu, jest też zdrowe dla zębów (woda zawiera fluor).

Informacje dodatkowe o Gruzja:

Kup książkę Gruzja

Gruzja, Armenia i Azerbejdżan
Adam Kotowicz0
Okładka ksiązki - Gruzja, Armenia i Azerbejdżan

Gruzja, Armenia i Azerbejdżan - pomysł na idealne wakacje!   Twój inspirator zaprowadzi cię w każdy zakamarek Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu. Nic cię...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski