Druga młodość supermana

Masz za sobą 40 lub 50 lat życia? W takim razie Druga młodość supermana to przewodnik właśnie dla ciebie.

Jeśli jesteś starszy tym bardziej powinieneś go przeczytać. Zapewne jak większość facetów w twoim wieku, tak i ty nieco się zaniedbałeś. Przeszkadza kilka zbędnych kilogramów, niepokoi wysoki cholesterol i nadciśnienie, a serce już niekoniecznie jest jak dzwon; kardiolog kazał ci uważać na siebie...?

Na szczęście wszystko można naprawić, trzeba tylko wiedzieć jak!

Powrót do formy sprzed lat przyniesie ci dużo radości i satysfakcji, będziesz silniejszy, bystrzejszy i bardziej zadowolony z życia. Bliscy, przyjaciele i znajomi zobaczą w twoich ruchach i spojrzeniu, że odżył w tobie duch supermana. Chcesz być zdrowym i atrakcyjnym mężczyzną? To do dzieła!

Hubert Juźków, dr nauk med., specjalista chirurg, zastępca ordynatora oddziału chirurgii w prywatnym szpitalu; w wolnym czasie trenuje kulturystykę Wojciech Rosiński, absolwent AWF, trener II klasy, koszykarz, członek narodowej kadry olimpijskiej, wieloletni reprezentant Polski, pedagog, dyrektor gimnazjum

Informacje dodatkowe o Druga młodość supermana:

Wydawnictwo: Galaktyka
Data wydania: 2013-10-23