reklama

Bzdurki i badziewie z domku na drzewie. Najgłupsze łamigłówki

Interaktywny tom najśmieszniejszej serii od czasów ,,Dziennika cwaniaczka"!

Andy i Terry zwykle sami piszą swoje książki. Oj, dobrze, niech wam będzie: Andy pisze, a Terry rysuje. Tym razem jednak chłopaki (oraz Jill!) potrzebują pomocy! Wdrapcie się na drzewo i do roboty: są tu zagadki, łamigłówki, wykreślanki i inne wygłupianki. No, na co czekacie? Właźcie!

Andy Griffiths pochodzi z Melbourne. Jego ulubione kolory to niebieski, fioletowy, żółty, zielony, pomarańczowy, czerwony oraz czarny. Pracował przez jakiś czas jako taksówkarz i nauczyciel angielskiego, ale zawsze chciał zostać gwiazdą rocka (nawet mu się nie śniło, że będzie znanym pisarzem). Zaczął pisać na poważnie, kiedy uczniowie powiedzieli mu, że książki są okropnie nudne.

Terry Denton pochodzi z Melbourne. Zaczął studiować architekturę, ale zorientował się, że go to unieszczęśliwia, więc rzucił uniwersytet i zajął się innymi sprawami. Próbował prawie wszystkiego - parał się teatrem, malarstwem, rzeźbą, zaklinaniem koni, budowaniem gór lodowych i doradzaniem pterodaktylom, aż odkrył, że chce ilustrować książki dla dzieci. Dziś ma ich na koncie ponad czterdzieści, z których wiele stworzył wraz z Andym Griffithsem.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Informacje dodatkowe o Bzdurki i badziewie z domku na drzewie. Najgłupsze łamigłówki:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2024-05-15
Tytuł oryginału: The Treehouse Fun Book 1

Tagi: Opowieści humorystyczne dla dzieci i młodzieży Komiks i powieść graficzna (tradycja amerykańska i brytyjska) Fabularne książki obrazkowe - wyobraźnia i zabawa Komiks i powieść graficzna - humorystyczne Gry i zabawy logiczne Dzieci od ok. 6 lat

Kup książkę Bzdurki i badziewie z domku na drzewie. Najgłupsze łamigłówki

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung