Złamana

Tom 1 cyklu Broken Trilogy

Savannah Miller, córka burmistrza Nowego Jorku, zostaje porwana. Dzień po jej dwudziestych siódmych urodzinach ktoś łapie ją, nakłada na głowę worek i zabiera od wszystkiego, co do tej pory znała.
Jej dalsze życie staje się walką o przetrwanie. Savannah jest bita, głodzona i traktowana jak zwierzę. Umieszczona w pokoju bez okien zaczyna tracić poczucie rzeczywistości oraz mijającego czasu. Ale przede wszystkim kobieta traci nadzieję, że ktoś ją znajdzie i ocali.
Jednak pewnej nocy grupa amerykańskich żołnierzy przychodzi jej na ratunek, zabierając ją do bezpiecznego miejsca. Dziewczyna ma dwie opcje do wyboru. Albo zostanie pod ich ochroną i będzie przestrzegała zasad, albo odejdzie, mając pewność, że wkrótce wróci do swoich oprawców.
Savannah wybiera pierwszą opcję.
W nowym miejscu dziewczyna próbuje stanąć na nogi. Wszystko, co ją otacza, jest dla niej przerażające. Jednak najbardziej przeraża ją Cole Logan, a właściwie krążące o nim historie. Mężczyzna jest kimś ważnym i każdy mówi o tym, jak szybko potrafi zabić człowieka. Pewnego dnia Savannah go pozna.

Informacje dodatkowe o Złamana:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-08-04
Tytuł oryginału: Broken

Kup książkę Złamana

Złamana - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2023-01-01, 2022,

Złamana to książka od której nie da się oderwać.

Savannah Miller córka burmistrza, którą światła reflektorów drażnią, nie umie się wbić w dobry wizerunek, który narzucił jej ojciec. Pewnego dnia dziewczyna zostaje porwana przez kartel Los Sirvientes Die Diablos. Przez siedem miesięcy jest głodzona, poniżana, zostaje złamana i gdy już jest u kresu wytrzymania zostaje uratowana przez tajną organizację sił specjalnych. Trafia do bezpiecznej kryjówki o której mało osób wie, tam ma dojść do siebie i przeczekania aż kartel zostanie zlikwidowany. W domu pełnych mężczyzn, którzy ją chronią bardzo powoli się podnosi fizycznie, lesz jej głowa nie chce z nią funkcjonować. Każdy z żołnierzy liczy na to aby odzyskała wspomnienia z dnia przetrzymywania, bo jest dla niech jedyną pomocną w zlikwidowaniu zagrożenia. Savannah z jednej celi trafia do kolejnego więzienia, luksusowego ale nadal więzienia bo nie może kontaktować się ze swoimi bliskimi, nie może się wychylać bez ochrony.

Złamana to książka, którą pochłania się w całości i trzeba mieć pod ręką drugą część bo historia kończy się w takim momencie iż napięcie oczekiwania na ciąg dalszy może zabić :) Książka o dziewczynie, która straciła matkę a jej ojciec wymagał aby go wspierała w polityce, jednak paparazzi nie byli jej przychylni i wyłapywali każde jej potknięcia. Później zostaje porwana głodzona, poniżana, zastraszana dochodzi do wniosku że jedyne nad czym ma jeszcze kontrolę to jedzenie i postanawia się zagłodzić na śmierć. Jednak zostaje uratowana i trafia do kolejnego "luksusowego" tym razem więzienia. Żołnierze sił specjalnych oczekują aż im pomoże złapać, złamać kartel. Jej psychika wisi na włosku ale co może jej jeszcze grozić skoro jest w bezpiecznym miejscu? Atu się dzieje wiele, ta historia jest jak wielka huśtawka emocjonalna raz jest mroczna, brutalna, przerażający aby zaraz spowolnić i dać złapać oddech czytelnikowi dopóki znów nie nabierze niebezpiecznego tępa.

Historia która nie jest przewidywalna, historia która ma w sobie wszystkie odcienie szarości, historia która ma w sobie wiele ciekawych bohaterów, którzy nie są czarno-biali. Polecam

Zwiastun mroku
J. L. Drake0
Okładka ksiązki - Zwiastun mroku

Niepokojąca, budząca zarówno grozę, jak i pożądanie historia miłosna autorki międzynarodowych bestsellerów J.L. Drake otwiera ,,Mroczną sagę". Emily McPhee...

Zrujnowana
J. L. Drake0
Okładka ksiązki - Zrujnowana

Savannah próbuje pozbierać okruchy swojego życia, ale wydaje się to niemożliwe. Straciła ukochanego i ich nienarodzone dziecko. Dziewczyna nie widzi już...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski