Red Lies

Tom 1 cyklu Bracia Weston

Jedna z najbardziej wyczekiwanych serii Joanny Balickiej!

W psychologii każde kłamstwo ma konkretny kolor. Czerwony oznacza kierowanie się chęcią zemsty, bez zwracania uwagi na konsekwencje.

Caliente Hamilton to twardo stąpająca po ziemi kobieta sukcesu, która swoją przyszłość wiąże z polityką. Niestety jej na pozór idealne życie rodzinne zostaje zachwiane. Kobieta za wszelką cenę stara się zatuszować nieunikniony skandal, gdy tuż przed wyborami dowiaduje się o zdradzie męża.

Pragnąc spotkać się z kochanką męża, Caliente udaje się do kliniki. Jednak zamiast z lekarką staje twarzą w twarz z młodym doktorem, Xanderem Westonem. Kiedy mężczyzna przypadkowo odkrywa tajemnicę kobiety, przedstawia jej propozycję, której trudno się oprzeć: rewanż na niewiernym mężu.

Caliente wie, że romans z młodszym mężczyzną nie będzie wyglądał najlepiej w kampanii wyborczej, jednak pożądanie okazuje się zbyt silne. W dodatku nie zdaje sobie sprawy, że Xander ma pewien powód, aby rozprawić się z senatorem. Oboje z czasem przekonują się, że zemsta może mieć oblicze pełne rozkoszy.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Red Lies:

Red Lies - opinie o książce

Avatar użytkownika - Aneta2944
Aneta2944
Przeczytane:2024-05-01, Ocena: 5, Przeczytałam, 12 książek 2024,

Rewelacyjna, nietuzinkowa historia, która rozgrzeje was do czerwoności i obnaży kłamstwa skrywane przez najbliższe osoby. Znacie pewnie historię, kiedy On jest starszy od niej, a co, jeśli odwrócimy tę role. Brzmi ciekawie i gorąco prawda. Jestem zachwycona to mało powiedziane przepadłam dla tej historii i wpadłam w wir sekretów, kłamstw oraz pożądania które wybuchło. Fabuła przemyślana, dopracowana w każdym detalu powoduje, że czytamy z wypiekami na twarzy. Akcja, która już od samego początku nabiera tempa i do samego końca trzyma swój wysoki poziom. Bohaterowie to taka wisienka na torcie. Cudownie wykreowani, autorka postawiła wysoką poprzeczkę i pokazała, że ideał mężczyzny jednak istnieje. Stworzyła faceta, który nie boi się okazywać uczucia i sprawia, że kobieta w jego ramionach czuję się dosłownie jak księżniczka. Połączyła ich chęć zemsty, ale z czasem ich relacja nabrała innego znaczenia, pojawiło się pragnienie, pożądanie i uczucie, które było czymś wyjątkowym. Autorka pięknie opisała to, co się między nimi rodziło i pokazała, że wiek nie jest żadną przeszkodą do stworzenia czegoś idealnego. Relacja Xandera z braćmi to zupełnie inny wymiar. Każdy z nich jest inny, ale dla siebie wskoczą dosłownie w ogień. Ich poczucie humoru i zabawne sytuacje rozładowują napięcie I powodują uśmiech na twarzy podczas czytania. Sensualne sceny zbliżeń między Cali a Xandera pobudzają wasza wyobraźnie, a podczas czytania gwarantowane wypieki na twarzy. Scena w bibliotece zapadnie Wam na długo w pamięci. Autorka po raz kolejny zachwyciła i stworzyła niesamowitą historię, oryginalną i z pazurem.Jeśli szukacie idealnego książkowego męża to bracia Weston polecają się na przyszłość i zapewnią wam niesamowite chwilę i ogrom emocji. Nie pozostało nic innego jak czekać na historię kolejnego brata, która już niebawem.

Avatar użytkownika - silwana
silwana
Przeczytane:2024-01-05, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2024,
Black Lies
Joanna Balicka0
Okładka ksiązki - Black Lies

Drugi tom bestsellerowej serii Joanny Balickiej! W psychologii każde kłamstwo ma konkretny kolor. Czarny oznacza kierowanie się egoistyczną chęcią uzyskania...

Związani układem
Joanna Balicka0
Okładka ksiązki - Związani układem

Seria mafijna autorki Korepetytora i Prokuratora! O Saincie McCannie, przyszłym dziedzicu brazylijskiej mafii, w Rio de Janeiro krąży opinia, że jest...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska