reklama

Król łotrów

Tom 3 cyklu Rozpustnicy

Czwarty markiz Dain miał traumatyczne dzieciństwo i wyrósł na trudnego człowieka, który sprowadza innych na złą drogę. Wśród tych innych znalazł się brat panny Jessiki Trent. Jessica zamierza uratować brata, mimo że jako kobieta rozsądna dobrze wie, iż powinna trzymać się z dala od mężczyzn takich jak lord Dain. Ten zaś żywi awersję do przyzwoitych kobiet, panna Trent nie powinna go więc w ogóle interesować. A jednak od pierwszego spotkania jakaś siła pcha tych dwoje ku sobie, co przy takich osobowościach grozi nawet rozlewem krwi.

Najsłynniejsza książka Loretty Chase, laureatki nagrody RITA w kategorii romansów historycznych

Informacje dodatkowe o Król łotrów:

Wydawnictwo: Bis
Data wydania: 2019-09-17
Tytuł oryginału: Lord od Scoundrels
Tłumaczenie: Magdalena Sikorska

Kup książkę Król łotrów

Król łotrów - opinie o książce

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2020-06-15, Ocena: 5, Przeczytałam, E-booki, 2020, 52 książki 2020, Romans, Obyczajowe,

Loretta Chase stworzyła serię pod tytułem "Rozpustnicy". Trzeci tom z serii nazywa się "Król łotrów". Powieść należy do literatury obyczajowej, romansu. Cała książka jest idealnie dopracowana. Nie ma żadnych niedociągnięć. Wszystko składa się na idealną całość tworząc niezwykłą historię o miłości.
Czwarty markiz Dain miał traymatyczne dzieciństwo i wyrósł na dosyć trudnego człowieka. Wprowadzał on na złą drogę wśród tych osób znalazł się brat Jessiki Trent. Jednak nie jest to kobieta, która od tak pogodzi się z takim stanem rzeczy. Ma zamiar co uratować. Jednak pomimo tego że Jessica wie że powinna unikać Daina to jakaś siła pcha oboje mu sobie.
Powieść opowiada o miłości,nienawiści,przyjaźni,obojętności,wyrozumiałości,dobrym sercu,wierności,zdradzie,walce,zrozumieniu,intrygach.
Jest to również przede wszystkim opowieść o zmaganiu się z własnymi demonami. I o tym jaki wpływ na człowieka ma miłość lub jej brak.
Powieść mimo tego że jest romansem nie jest nudna. Pomimo tego że akcja raczej kręci się wokół głównych bohaterów i ich wzajemnej fascynacji. Jessica bynajmniej jest kobietą którą podziwiam. Ma silny charakter, którego niestety niekiedy brakuje. Zachowuje spokój ducha kiedy zajodzu taka port,eba. Jest wyjątkowo bystra i przede wszystkim odznacza się dużą wrażliwością i dobrym sercem.

Powieść na miarę "Pięknej i Bestii".
A więc powieść mnie zauroczyła. Nie jest to typowa opowieść o miłości. Pokazuje jej prawdziwe oblicze. Zdecydowanie polecam.

Szelma w aksamicie
Loretta Chase0
Okładka ksiązki - Szelma w aksamicie

Odkąd odpowiedzialność za butik spoczęła głównie na jej barkach, Leonie Noirot jest osobą ogromnie zajętą. Aby pozyskać nowe klientki, podejmuje...

Książęta wolą blondynki
Loretta Chase0
Okładka ksiązki - Książęta wolą blondynki

Lady Clara Fairfax ma już serdecznie dość zalotników. Z uporem odrzuca oświadczyny dżentelmenów, którzy nie widzą w niej niczego poza...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung