Elita

Lucy Graves to córka radnej miasta Filadelfii, a jej rodzina jest uważana za perfekcyjną i przykładną. Jednak nastolatka wraz ze swoją siostrą Audrey doskonale wiedzą, jak wiele fałszu kryje się za tym obrazem.

Dziewczyny postanawiają brać udział w nielegalnych wyścigach organizowanych na obrzeżach miasta, aby w ten sposób po skończeniu elitarnej szkoły umożliwić sobie ucieczkę z miasta.

Wszystko się zmienia, kiedy pewnego dnia Lucy otrzymuje wiadomość od nieznajomego numeru, w której ktoś namawia ją, aby weszła do szkolnej łazienki na trzecim piętrze. Dziewczyna decyduje się wykonać to polecenie, a gdy trafia na miejsce, w jednej z kabin znajduje swoją siostrę. Martwą.

Śmierć nastolatki zostaje uznana za samobójstwo, jednak Lucy znała swoją siostrę i wie, że to nie może być prawda. Aby się dowiedzieć, kto zabił Audrey, wkracza do świata, od którego powinna trzymać się z daleka.

Świata, w którym zemsta stanowi definicję sprawiedliwości, noce mają zapach benzyny, a granica między dobrem i złem rozmywa się, jakby były jednością.

Świat, w którym jest on i elita.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku

życia

Informacje dodatkowe o Elita:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-08-21

Kup książkę Elita

Burning with Desire
Natalia Antczak0
Okładka ksiązki - Burning with Desire

Evelyn Harrington większość życia poświęciła na rozwijanie kariery. Jej upór i determinacja sprawiły, że w młodym wieku założyła kancelarię i stała się...

I'd Let You Win
Natalia Antczak0
Okładka ksiązki - I

Kontynuacja historii pary detektywów Iana i Delilah! Ianowi w końcu udaje się odnaleźć mordercę i wraz z Delilah mężczyzna może wracać do Nowego Jorku...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz