Biblia

Biblia domowa to ekskluzywne wydanie Starego i Nowego Testamentu. Zawiera 121 wspaniałych, całostronicowych ilustracji Gustave’a Doré, nawiązujących do niezwykle cenionych XIX -wiecznych wydań. Specjalne strony przeznaczone na zapisywanie ważnych wydarzeń rodzinnych sprawiają, że to wydanie Biblii może stać się wielopokoleniową kroniką rodzinną.

Prezentowane wydanie zostało przetłumaczone przez biskupa Kazimierza Romaniuka – jednego z najwybitniejszych polskich biblistów. Jest to pierwszy od 400 lat (od czasów ks. Jakuba Wujka) przekład Biblii na język polski, dokonany przez jednego tłumacza.

W Biblii znajduje się osobiste błogosławieństwo św. Jana Pawła II dla rodzin, które wspólnie czytają słowo Boże.

Atrakcyjna szata graficzna, ze stylizowanymi XIX-wiecznymi złotymi, filigranowymi ornamentami, bogato zdobiona twarda oprawa, ozdobny grzbiet i złota wstążka podkreślają niezwykłą dbałość o estetykę pamiątkowego wydania Pisma Świętego.

Biblia dostępna także w obwolutach okolicznościowych.

Informacje dodatkowe o Biblia:

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Data wydania: 2013-05-24
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Biblia

Co za myśli nurtują w sercach waszych? Cóż jest łatwiej powiedzieć: "Odpuszczają ci się twoje grzechy", czy powiedzieć: "Wstań i chodź"? Lecz abyście wiedzieli, że Syn Człowieczy ma na ziemi władzę odpuszczania grzechów - rzekł do sparaliżowanego: Mówię ci, wstań, weź swoje łoże i idź do domu!

Dana mi jest wszelka moc na niebie i na ziemi

Bułgaria. Przewodnik Baedeker
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Bułgaria. Przewodnik Baedeker

Słoneczne kąpieliska nad Morzem Czarnym, tajemnicze klasztory w górach, tętniące życiem miasta i zaciszne stare wioski - wakacje w Bułgarii na długo zapadają w pamięć....

Pierwsze słowa. First words. Piktogramy
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Pierwsze słowa. First words. Piktogramy

Urocze książki dla młodszych dzieci, które jeszcze nie potrafią czytać. Dzięki prostym piktogramom i z niewielką pomocą rodziców dzieci...