Pies i Ty

W książce Pies i ty Jolanta Tochowicz-Ertman wskazuje, jak zaopiekować się psem od chwili jego narodzin aż do końca tak, by wiódł życie szczęśliwe i spokojne, był przepełniony miłością i zaufaniem do opiekuna, szczęśliwy i zarazem zdyscyplinowany. Autorka uczy, jak zbudować ze swoim zwierzęciem relacje partnerskie, a jednocześnie zachować autorytet, przy czym jest to nauka kompleksowa – Jolanta Tochowicz-Ertman dokładnie tłumaczy bowiem, jakie są przyczyny problemów, z jakimi boryka się duża część właścicieli psów. Autorka udziela nam lekcji empatii, wskazuje, jak spojrzeć na relację pies-człowiek z innej niż dotychczasowa perspektywy, wczuć się w położenie zwierzęcia. Zwraca się tu również szczególną uwagę na to, jak ważne jest rozpoczęcie wdrażania zmian w tej relacji od samego siebie. Książka Pies i ty przepełniona jest praktycznymi poradami, dotyczącymi także tego, co człowiek jako opiekun powinien zmienić w swoim zachowaniu, by wzajemny związek okazał się jak najbardziej satysfakcjonujący.

Pies i Ty na stronie Psychoskok

Informacje dodatkowe o Pies i Ty: