Masochistka

Tom 2 cyklu Temptation Club

Tom II serii Temptation Club
Książka wyłącznie dla czytelników 18+
Po zniknięciu Aurelii, Sara próbuje wspierać załamanego Aleksandra, jednocześnie pozostając w niebezpiecznej relacji z Tomaszem. W Temptation Club poznaje chirurga plastycznego, który rozumie jej pragnienie odczuwania bólu. Krystian zmusza dziewczynę, by otworzyła się przed nim i zmierzyła z własną, bolesną przeszłością. Powrót do traum nie jest łatwy dla Sary. Sytuacja pogarsza się, gdy do jej życia wraca człowiek, który krzywdził ją w przeszłości. Czy chirurg będzie w stanie usunąć blizny, który zdobią nie tylko ciało, ale i duszę dziewczyny? "Wszyscy ci dominujący mężczyźni sądzą, że oddaję się pod ich władzę, ulegam i odczuwam przyjemność z bólu. Jestem oszustką, bo wcale nie jestem uległa. Wykorzystuję ich jako narzędzie do zadawania sobie cierpienia." Książka zawiera sceny seksu oraz praktyk BDSM.

Informacje dodatkowe o Masochistka:

Wydawnictwo: selfpublishing
Data wydania: 2024-04-14
ISBN: b.d
Tytuł oryginału: Masochistka

Kup książkę Masochistka

Masochistka - opinie o książce

„I moja twarz. Moje puste spojrzenie. Zupełnie, jakby mnie tam nie było. Bo może nie było? W końcu to tylko skorupa, która staje się pusta, gdy opuszcza ją dusza. A ja w tamtym momencie nie mogłam mieć w sobie duszy”

„Masochistka”, to druga część serii #temptationclub. Pierwszej części „Manipulant” nie miałam jeszcze okazji przeczytać, ale tak jak informuje sama autorka drugi tom, można czytać bez znajomości pierwszego. Jednak jedno jest prwne, po przeczytaniu „Masochistki”, po prostu, nie da się przejść obojętnie obok „Manipulanta”.

W tej części bliżej poznajmy Sarę i jej „związek” ze swoim panem Tomkiem, oraz relację, z obecnie już tylko przyjacielem Aleksandrem. Cała trójka próbuje odnaleźć Aurelię, która jak się okazuje została oszukana przez ukochanego. Jednak to co wiedzie prym w tej historii, to sama Sara. Jej, co raz to bardziej wyniszczająca relacja z Tomkiem, jej bardzo głęboko skrywane tajemnice i demony przeszłości, które próbuje wymazać ze swojej pamięci, w specyficzny sposób, a które wracają, a potem znikają w najgorszych chwilach w jej życiu. Nieoczekiwanie, jej wybawcą i nowym panem staje się inny członek elitarnego klubu BDSM dla wybrańców, który oprócz zamiłowania, do tego typu wyładowania emocji, ma całkiem przydany i odpowiedzialny zawód. Tylko czy jemu samemu uda się uratować Sarę, jeśli ona sama nie będzie w stanie pomóc sobie? Czy Aleksowi uda się odnaleźć Aurelię i czy ta jest w stanie pogrążyć wszystkich, tym co zabrała ze sobą. Odpowiedzi na te pytania sami znajdziecie w tej części, a także poznacie nową, chociaż nie mniej intrygującą osobę, co pozostali bohaterowie, ściśle związaną z ekskluzywnym klubem Temptation. Droga autorko, myślę, że ON też jest wart swojej części :-)

Reasumując!

Jeśli lubicie książki, w których seks i tematyka bdsm, oraz trudna przeszłość wiedzie prym, to koniecznie musicie przeczytać to cudo !!!

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska