Ludojad

Seryjny morderca, który zjada swoje ofiary, egzekucja gangsterska w luksusowym hotelu, „chłopcy-maczetowcy” terroryzujący ulice Krakowa i inne sprawy jakby żywcem wyciągnięte z kronik kryminalnych.
A w środku tego wszystkiego on – nieustępliwy, nie mający nic do stracenia twardy glina o najlepszej statystyce w Wydziale Zabójstw. Człowiek wrażliwy ukryty w masce bezuczuciowego cynika, z koszmarną przeszłością, zakochany beznadziejnie w kobiecie swojego życia – również oficerze polskiej policji. Wczuj się i wejdź w myśli podkomisarza Łukasza Karwana – dzięki historii opowiadanej z jego perspektywy!
Pierwsza część ostrej jak żyleta opowieści o „Kruku” – gorąco zapraszam do jej przeczytania!

Informacje dodatkowe o Ludojad:

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Data wydania: 2015 (data przybliżona)

Kup książkę Ludojad

Ludojad - opinie o książce

Kupiłam to i przeczytałam, ale bez efektu "wow". Sam pomysł na fabułę nawet niezły. Kanibalizm to nic nowego ale motyw niestandardowy. Gorzej z wykonaniem. Fragmenty pisane prozą jeszcze do przełknięcia ale te dialogi, płaskie i nijakie. Nie polubiłam podkomisarza Karwana chociaż generalnie lubię takich zabijaków. Naprawdę nie musowo niemal na każdej stronie pisać w kim kocha się nasz podkomisarz. Raz czy dwa wystarczy, przecież czytelnik nie jest idiotą. I za odejmuję jedną gwiazdkę.

Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun