reklama

Lastman T.9

Tom 9 cyklu Lastman

Nadchodzi nowa era i nic już nie będzie takie samo! Gregorio wymyka się spod kontroli i sieje chaos, burmistrz Katana przyjmuje ocalałych z rzezi w swoim idyllicznym Paxtown, gdzie Cristo Canyon skrycie wymierza sprawiedliwość, a w Dolinie Królów, na rozkaz króla Wergiliusza, tajemniczy czarodziej przywraca dusze rycerzy gwardii królewskiej.

Informacje dodatkowe o Lastman T.9:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2023-03-02, Ocena: 4, Przeczytałem,

IDĄ ZMIANY

Drugi sezon ,,Last Mana", że tak to nazwę, trwa. I fajnie. Przyjemna ta seria, nadal twierdzę, że nie aż tak, jak shounenowe mangi, z których czerpie pełnymi garściami, których motywy, schematy i klimat stara się odtwarzać, ale nadal jest bardzo, bardzo przyjemna. I warta poznania, jeśli tylko lubicie takie pomieszanie fantastyki i bitewniaka. I nawet nie musicie być akurat fanami mangi.

Wszystko się zmienia. I wiele się dzieje. Gregorio szaleje, burmistrz przyjmuje tych, którzy przeżyli masakrę, a Dolina Królów staje się miejscem powrotu dusz rycerzy królewskiej gwardii. Do czego to wszystko zmierza?

Avatar użytkownika - isil
isil