reklama

Księżna

Osierocona. Zdradzona. Gotowa na wszystko.

Angélique dorasta we wspaniałej wiejskiej posiadłości w Anglii pod opieką ojca, księcia Westerfield. Po jego śmierci przyrodni bracia wyrzekają się dziewczyny i wypędzają ją z domu.

Osiemnastoletnia Angélique jest piękna, ma głowę do interesów i pieniądze, które w tajemnicy zdążył przekazać jej zmarły ojciec. Nie mogąc znaleźć bezpiecznej posady, podejmuje desperacką próbę ułożenia sobie życia w Paryżu. Będzie do tego potrzebować wszystkich swych zasobów... a także odrobiny szczęścia.

Angélique obiera ryzykowną, niekonwencjonalną drogę i osiąga sukces. Żyje jednak w cieniu skandalu. Czy zdoła ułożyć sobie przyszłość?

Z Anglii przez Paryż do Nowego Jorku... Wybierz się w podróż z Danielle Steel, która w Księżnej snuje frapującą opowieść o niezwykłej kobiecie.

Danielle Steel

Jedna z najbardziej znanych i najchętniej czytanych autorek na świecie. Jej powieści sprzedano w blisko miliardzie egzemplarzy. Do licznych międzynarodowych bestsellerów Steel należą: Romans, Sąsiedzi, To, co bezcenne, Pegaz i inne wysoko oceniane powieści. Jest również autorką książek: Światło moich oczu: historia życiaNicka Trainy, opowiadającej o losach jej syna; Życie na ulicy, wspomnień z pracy z bezdomnymi; Expect a Miracle, zbioru jej ulubionych cytatów niosących inspirację i pocieszenie.

Informacje dodatkowe o Księżna:

Księżna - opinie o książce

Avatar użytkownika - joaneska25
joaneska25
Przeczytane:2018-02-25, Ocena: 6, Przeczytałam,

Piękna opowieść o walce z losem o tym iż nie należy się poddawać a także o miłości i wyrzeczeniach.Serdecznie polecam

Avatar użytkownika - beatrycze66
beatrycze66
Przeczytane:2018-11-28, Ocena: 6, Przeczytałam,
Zwiastun miłości
Danielle Steel0
Okładka ksiązki - Zwiastun miłości

Zdziwiliby się bywalcy bogatych nowojorskich salonów, gdyby dowiedzieli się, co robi jedna z najwspanialszych ozdób ekskluzywnych przyjęć...

Teraz i na zawsze
Danielle Steel0
Okładka ksiązki - Teraz i na zawsze

Jessica i Ian Charkowie uchodzą za małżeństwo niemal doskonałe. Ian chce zostać pisarzem, Jessica robi wszystko, by mu to umożliwić. Ich szczęście trwa...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski