reklama

Ciesz się!

Gdzie chowa się szczęście?

Uniwersalna graficzna opowieść o odkrywaniu radości w codzienności i... w sobie. A także o pielęgnowaniu wdzięczności, dzięki której życie nabiera ciepłych barw. Pokazuje, że chwile - często pomijane w rutynie dnia powszedniego - tworzą NASZE życie. Warto docenić je i siebie. Polecamy do czytania z dziećmi i wspólnego celebrowania drobnych przyjemności.

Ciesz się to odpowiedź na wszechobecny w dzisiejszych czasach pośpiech. Jest jak wstęp do treningu uważności lub krótka instrukcja dobrego życia dla poszukiwaczy szczęścia. W konstrukcji przypomina dziecięcą wyliczankę - Ciesz się każdym zobaczonym kolorem, każdym dziwnym humorem, każdym pokonanym zakrętem, każdym otrzymanym prezentem...

Tekst ilustrują poetyckie, subtelne, pełne zaskakujących detali, wręcz fantastyczne ilustracje wykonane ręcznie w technice cienkopisu, które dodają całości odrobinę magii.

Informacje dodatkowe o Ciesz się!:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-05-24
Kategoria wiekowa: 3-5 lat
Ilustracje:Sylwia Krachulec

Tagi: książkadladzieci książkaobrazkowa radość filozofia

Kup książkę Ciesz się!

Ciesz się! - opinie o książce

Piękna graficzna książka o uważności. Ilustracje są niekolorowe, dość oszczędne, ale mają w sobie mnóstwo ekspresji. Do tego tekst, po dwa krótkie wersy na stronę, jest jakby zaczątkiem medytacji. Medytacji wdzięczności, celebracji, zatrzymania się. To książka o odnajdowaniu siebie i radości, o docenianiu. Piękna. Poruszająca dla dusz wrażliwych.

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski