reklama

Bez tchu

Tom 3 cyklu Merciless

Upijałem się jej pocałunkami, rozpływałem pod dotykiem delikatnych dłoni. Poddałem się urokowi tej dziewczyny, nie dostrzegając, jak wiele ryzykuję. Sam nie wiem, kiedy dałem się wciągnąć w matnię.
Powinienem być mądrzejszy… Powinienem wiedzieć, że ona nigdy nie pokocha takiego mężczyzny jak ja. Ale dość tego! Drugi raz nie popełnię tego samego błędu. I nie obchodzą mnie jej błagania ani to, że pragnę jej bardziej niż czegokolwiek innego na świecie.

Informacje dodatkowe o Bez tchu :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-01-12
Tytuł oryginału: Breathless
Tłumaczenie: Iga Wiśniewska

Tagi: Ramans

Kup książkę Bez tchu

Bez tchu - opinie o książce

"Bez tchu" to trzecia część serii Merciless, którą bardzo lubię. Cieszę się bardzo, że mogłam poznać dalsze losy bohaterów.

Ale czy mi ona przypadła do gustu? Oczywiście, że tak. Nie było innej opcji, gdyż uwielbiam Arię i Cartera. A bardziej jego, nie wiem czemu.

Książka rozpoczyna się w tym momencie, w którym zakończyła się "Bez serca". Mimo, że jest ona krótka to nie ma czasu na nudę. Fabuła jest wciągająca i uzależniająca. Pochłonęłam ją ekspresowo. Dużo się w niej dzieje, co uwielbiam. Akcja pędzi jak szalona, nie zwalnia nawet na chwilę. A Aria i Carter zafundowali mi emocjalny rollercoaster. Uwielbiam ich. A za zakończenie jestem zła. Tak się nie robi. Poproszę już o kontynuację.

A Single Glance
Willow Winters0
Okładka ksiązki - A Single Glance

From USA Today bestselling author Willow Winters comes a heart-wrenching, edge-of-your-seat gripping, romantic suspense. I saw her from across the bar...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski