Forum

Wątek - Konkurs: o jakiej książce chcielibyście porozmawiać na pierwszej randce i dlaczego?
← powrót

Kto Post
matrik
Avatar użytkownika - matrik
2013-03-27 18:41:28

Zakładając, że zarówno ja jak i moja "nowa" druga połówka czytaliśmy tą książkę, wybrałbym Metro 2033. Co prawda w tej postapokaliptystycznej wizji świata brak jest wątku miłosnego, ciekawe by było wpleść w jej treść jakąś historyjkę i porozmawiać sobie "jak by to było gdyby". Uwielbiam ludzi z wyobraźnią a przedstawienie miłości w realiach życia pod ziemią, gdzie światło to luksus, randka w restauracji - marzenie, a kwiaty są jedynie wspomnieniem przeszłości dało by nam szerokie pole do popisu.
_Saszka_
Avatar użytkownika - _Saszka_
2013-03-27 20:53:31

Z autopsji wiem, że dobrym pomysłem jest książka Severskiego "Nielegalni". Dość gruba, więc może być niewygodna, ale warto się przemęczyć :) Dostarcza szereg tematów - od politycznych, których lepiej unikać, przez interesujące miejsca do wspólnego zobaczenia, sensacyjne przygody, po sprawy dotyczące domu i kariery - możemy od razu zbadać, czy wybranek albo wybranka nie są przypadkiem karierowiczami, albo pracoholikami i wycofać się na czas. Mój wybranek na szczęście nie zaniedbuje związku przez pracę, a na pierwszej randce dzielnie pomógł z jej noszeniem, oczywiście przy okazji kolejnej randki "Nielegalnych" ode mnie pożyczył, żeby samemu przeczytać. I nie był to tylko pretekst, bo dziś po roku możemy dyskutować o drugiej książce Severskiego "Niewierni".
slk
Avatar użytkownika - slk
2013-04-03 15:16:58

Dziękujemy za arcyciekawą dyskusję! Nagrody otrzymają od nas: agatrzes, ada22, mysha. Laureatów prosimy o przesłanie na adres pr@wwpol.com informacji, który e-book lub audiobook dostępny w ofercie księgarni Zinamon.pl chcieliby otrzymać. Serdecznie gratulujemy!
mysha
Avatar użytkownika - mysha
2013-04-03 19:58:10

Szczerze mówiąc, jestem bardzo zaskoczona... :) dziękuję :)
Odpowiedz