Forum

Wątek - Propozycja wspołpracy
← powrót

Kto Post
MichalCHOLEWA
Avatar użytkownika - MichalCHOLEWA
2014-07-18 12:24:50

Witam Was moi drodzy:) Nazywam się Michał Cholewa i jestem młodym, mam nadzieję obiecującym, autorem powieści science - fiction, których do tej pory popełniłem w liczbie dwóch:) Mam tu na myśli "Gambit" i "Punkt cięcia" Za kilka dni w księgarniach pojawi się Moja najnowsza powieść pt. "Forta", która stanowi trzecią odsłonę wojennego cyklu, osadzonego w świecie dalekiej przyszłości w mrocznej scenerii kosmosu. http://www.granice.pl/ksiazka,forta,1214643 I w związku z tym faktem, mam dla Was interesująca propozycję. Mianowicie zapraszam do współpracy recenzenckiej wszystkich miłośników mojej twórczości, jak i również tych, którzy chcieliby dopiero ją poznać. W zamian za egzemplarz recenzencki "Forty", oczekuję obiektywnej i szczerej recenzji książki:) Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie wiadomości o chęci współpracy, wraz z linkiem do swojego recenzenckiego bloga, na poniższy adres e-mailowy: michalcholewa@interia.pl Pozdrawiam serdecznie - Michał Cholewa:)
Uleczkaa38
Avatar użytkownika - Uleczkaa38
2014-07-18 12:44:43

Super gratka, uwielbiam ten cykl science - fiction:)
shirleen71
Avatar użytkownika - shirleen71
2014-07-24 12:48:31

Wow, gratuluję wydania nowej książki, brzmi to interesująco :) Przyznam szczerze, że jeszcze nic Twojego nie czytałam, ale chyba się zabiorę bo naprawdę mnie zaintrygowało. Aż żałuję, że nie mam recenzenckiego bloga, ale to nic, i tak Cię dorwę, he he :D
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
Odpowiedz
1