Nieustępliwy szef

Tom 2 cyklu Bracia Stone

[Reklama] Wydawnictwo NieZwykłe

Przeznaczenie. Z nim nie można wygrać. Tak samo jak karma wraca a za grzechy trzeba zapłacić.
   Do Aarona niczym bumerang wraca przeszłość, o którą de facto sam się upomina ale nawet w najśmielszych snach nie przypuszczał, że sprawy przybiorą tak bardzo nieprzewidywalny obrót. Ten mężczyzna nie raz mnie zaskoczył. Oczywiście pozytywnie. Silny, odważny i zdeterminowany. Charyzmatyczny, jednocześnie pewny siebie a jednocześnie czuły i troskliwy. Ogromnie podobała mi się jego kreacja.
   Ana to kobieta, która przeżyła wiele. Nosi na swoich barkach tak ciężki bagaż doświadczeń, że wcale jej się nie dziwiłam, że podejmowała takie a nie inne decyzje. Polubiłam ją. Bardzo sympatyczna i wbrew pozorom silna kobieta. Z całych sił trzymałam za nią kciuki, bo szczęście komu jak komu, ale jej się w zupełności należało. Po tych wszystkich rewolucjach z przeszłości oraz zamieszaniu w teraźniejszości zło powinno już pójść sobie precz.
    Autorka bardzo dobrze prowadziła wydarzenia. Od samego początku do ostatniego słowa trzymała mnie w napięciu i niepewności. Dynamika wydarzeń, ich zwroty akcji czyniły powieść wciągającą, przejmującą i nieodkładalną. Emocje zmieniały się niczym w kalejdoskopie. Zostałam skutecznie oderwana od rzeczywistości a wyobraźnia ruszyła pełną parą.
   Kolejny raz zostałam w pełni usatysfakcjonowana powieścią, jaką autorka podarowała czytelnikom. W dumą stawiam powieść ma półce, jednocześnie dokładając ją do pozostałych i robiąc miejsce kolejnym, które będę chciała przeczytać.

Polecam

Informacje dodatkowe o Nieustępliwy szef:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-11-29
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Zobacz opinie o książce Nieustępliwy szef

Kup książkę Nieustępliwy szef

Odrodzony
Agnieszka Brückner0
Okładka ksiązki - Odrodzony

Alessandro Santo, brat Domenico, od zawsze nosił miano bawidamka o dużym poczuciu humoru. Mężczyzna bez wielkiego wysiłku skradał niewieście serca i choć...

Anielska zemsta
Agnieszka Brückner0
Okładka ksiązki - Anielska zemsta

Mijają trzy lata od ślubu Laury Castillo, a Angelo Bionte poprzysiągł, że nigdy więcej nie będzie się starać o jakąkolwiek kobietę. Pewnego dnia matka...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska