Nieobliczalna

Zazdrościcie komuś szczęśliwego życia?
Razem z przyjaciółkami przekonacie się, że pozory mylą i nigdy tak naprawdę nie wiadomo, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami u innych osób.

"Nieobliczalna" to historia o przyjaciółkach z dzieciństwa. Alicja samotnie wychowuje dwudziestodwuletniego syna Daniela. Martyna tkwi w nieszczęśliwym toksycznym małżeństwie. Jej zaborczy mąż za zamkniętymi drzwiami ich domu zamienia w koszmar jej życie.
Poznajemy również studentkę Adeline, dziewczynę Daniela, która mieszka z matką pogrążoną w depresji, a ojca nie zna.
Alicja i Martyna nwzajem zazdroszczą sobie życia, nie wiedząc, jak naprawdę wygląda ich codzienność.
Ich życie wywraca się do góry nogami, gdy przed blokiem znaleziono ciało martwej kobiety.
Kim jest zamordowana kobieta?
Czy to było samobójstwo,  morderstwo, a może nieszczęśliwy wypadek?
Wkrótce udane relacje między bohaterami zaczynają się komplikować. Dochodzi do zdrady,  zazdrości  i zemsty.
Czy mroczne tajemnice bohaterów wyjdą na jaw?
Przekonajcie się sami.
Uwielbiam czytać takie genialne i hipnotyzujące thrillery. Świetna i intrygująca fabuła.  Autorka ma przyjemne pióro,  potrafi budować napięcie oraz trzymać w niepewności.  Ciekawie wykreowani bohaterowie.  Kłamstwa, zdradą, zazdrość,  nienawiść,  zawiść,  tajemnice, manipulacje,  zemsta. Nieoczekiwane zwroty akcji,  mnóstwo emocji. Nie mogłam oderwać się od tej książki ani przez chwilę.  Nie będzie nudzić się.  Śledziłam losy bohaterów z ogromną ciekawością.  Przewracałam kartkę za kartką,  by dowiedzieć się,  która z kobiet będzie zdolna do morderstwa. Prawda okazuje się przerażająca i totalnie nieprzewidywalna.
Gwarantuję Wam, że wciągnięcie się w tę historię i nie odłożycie książki dopóki nie poznacie zakończenia.  Natomiast finał tej historii wbije Was w fotel.
Fenomenalna książka,  o której długo nie zapomnę.  Spędziłam z nią  bardzo ekscytujący czas.
Dla takiej książki warto zarwać noc.
Gorąco polecam!

Informacje dodatkowe o Nieobliczalna:

Wydawnictwo: Luna
Data wydania: 2022-10-12
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Nieobliczalna

Kup książkę Nieobliczalna

Jaka będzie ta nowa rzeczywistość - moja bez matki, jej bez męża, Alicji bez przyjaciółki? Coś zyskałyśmy, coś straciłyśmy. Nie mam zamiaru bawić się w proroka i przewidywać przyszłości. Czas zrobi bilans zysków i strat, a po latach okaże się, której z nas wyszło to na dobre.

Przyjechała nie w porę. Będzie tego żałować. Ja też potrafię być bezwzględna i nieobliczalna jak ona.

Rozgrywka
Magda Stachula0
Okładka ksiązki - Rozgrywka

Po traumatycznych przeżyciach ostatniego śledztwa aspirant Weronika Herman musi odpocząć psychicznie i fizycznie. Wyjeżdża z synkiem na ranczo przyjaciela...

Pisarka
Magda Stachula0
Okładka ksiązki - Pisarka

Ukradłaś mi moją historię. Przez ciebie moje życie straciło na jakości. Jesteś tam, gdzie oczami wyobraźni widzę siebie. To nie ty powinnaś być szczęśliwa...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;