Krzywda

Na dzisiejszy wieczór polecę Wam idealną książkę dla  fanów mrocznych kryminałów.

W małej miejscowości Nowe Warpno dochodzi do tragedii. Zabójstwo emerytowanej nauczycielki Reginy Remus wstrząsa całym miasteczkiem.  Okazuje się,  że kobieta nie była lubianą osobą. Na dodatek przez swoje niemieckie korzenia nie miała łatwego dzieciństwa.
Sprawa zabójstwa jest praktycznie rozwiązana.  Znajdujące się odciski palców na nożu tkwiącym w ciele ofiary należą do George'a Kustlera, szanowanego obywatela i właściciela stoczni jachtowej w Stralsundzie. Jednak on twierdzi, że nie ma nic wspólnego z zabójstwem Reginy.  Aspirant Przeworski domyśla się,  że będzie musiał zagłębić się w bardzo odległą przeszłość, by rozwiązać śledztwo i odkryć tajemnice Reginy.
Jeśli jesteście ciekawi, co odkryje aspirant Przeworski sięgnijcie po tę książkę.
Autor potrafi budować napięcie i mocno zaintrygować czytelnika. Świetnie przeplata teraźniejszość z przeszłością.  Dynamiczna akcja, idealnie skonstruowana intryga i zagadka kryminalna,  ciekawie wykreowani bohaterowie,  tajemnice z przeszłości, mroczny klimat oraz tło historyczne, które odgrywa ważną rolę w tej historii.  W tej powieści jest wszystko, co powinno być w dobrym kryminale.
Nie domyśliłam się zakończenia i autorowi udało się mnie zaskoczyć.
Polubiłam tego przenikliwego śledczego, dlatego z przyjemnością poznam dalsze przygody komisarza Przeworskiego.
Autor ma fajne pióro i z niecierpliwością będę czekała na jego kolejne powieści.
Bawiłam się wyśmienicie.

Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: kryminał thriller

Zobacz opinie o książce Krzywda

Kup książkę Krzywda

Prawda była niebezpieczna i niewygodna. Groźna. Dla nich, dla mnie też.

To stało się właśnie teraz. Diabeł wziął go w swoje objęcia i nie zamierzał szybko z nich wypuścić.

Twardy zawodnik
Marek Stelar0
Okładka ksiązki - Twardy zawodnik

Anders Soedergren jest człowiekiem sukcesu - młody, zdolny, przystojny, bogaty. Traktuje życie jak wyzwanie - grę, w której jest mistrzem. Nieoczekiwana...

Rykoszet
Marek Stelar0
Okładka ksiązki - Rykoszet

Szczecin, rok 2010. Robert Krugły, oficer Komendy Wojewódzkiej Policji, oraz prokurator Mateusz Michalczyk próbują wyjaśnić sprawę dwóch niemal identycznych...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska